Поліція оголосила в розшук громадського активіста і редактора газети «Останній Бастіон»

Геннадій Сікалов

Сьогодні на офіційній сторінці поліції Полтавщини у Фейсбуці розміщено інформацію слідчого управління про оголошення в розшук полтавського підприємця, керівника ГО «Останній бастіон» і однойменної газети Генадія Сікалова:

«Оголошено в розшук підозрюваного у замаху на шахрайство в особливо великих розмірах

За ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.15, ч.4 ст.190, ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України (тобто у закінченому замаху на заволодіння чужим майном, шляхом обману, в особливо великих розмірах, а також використання завідомо підробленого документу) розшукується Сікалов Генадій Анатолійович, 07.02.1968 р.н.

Якщо Вам відома інформація про місце перебування розшукуваного або інші відомості, які можуть допомогти в його встановленні, просимо повідомити її поліції за номером моб. тел. 0993588287…».

Начальник відділу зв’язків з громадськістю ГУ Нацполіції в Полтавській області полковник Юрій Сулаєв сьогодні повідомив «ПП», що Г. Сікалова оголошено в розшук ще 14 липня 2017 року. Але лише сьогодні слідче управління передало цю інформацію для обнародування на офіційній сторінці у Фейсбуці.

Геннадій Сікалов позиціонував себе з громадськими активістами і журналістами.

Активно з критичними зауваженнями на адресу керівництва Полтавської ОДА та поліції Полтавщини виступав на сесіях Полтавської обласної і міської рад, брав участь у мітингах та акціях протестів. Кілька тижнів тому він заявляв, що до його оселі та редакції «Останнього Бастіону» приходили з обшуком працівники поліції. Своє переслідування та відкриття кримінальних проваджень проти нього поліцією пов’язував із політичними переслідуваннями через його активну громадську діяльність.

Олександр Брусенський

На фото: Геннадій Сікалов. Фото автора.