Поліція Полтавщини «під ялинку» отримала від облради нові автомобілі

Поліція Полтавщини

Сьогодні, перед початком сесії Полтавської облради, поліції Полтавщини вручили 12 новеньких легковиків підвищеної прохідності «Renault Duster».

Поповнити і осучаснити свій автопарк правоохоронці змогли завдяки обласній програмі щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки. 2017 року «під програму» депутати облради виділили з бюджету Полтавщини 17 млн. грн. Автомобілі, які сьогодні вручили представникам райвідділів поліції, призначені для оснащення груп швидкого реагування, які створено при кожному відділі поліції. Оновлення їхнього автопарку стане гарантією того, що поліцейські швидше добиратимуться до місць злочинів та оперативніше реагуватимуть на виклики громадян.

Поліція Полтавщини

За традицією, «подарунки» доставили до будівлі Полтавської облради, де ключі та сертифікати від легковиків посланцям райвідділів вручили голови Полтавської ОДА та облради Валерій Головко, Олександр Біленький та депутати облради.

Поліція Полтавщини

«Безпека людини є одним із важливих чинників якості роботи влади і має бути пріоритетом. Тому нашими спільними зусиллями ми маємо покращити якість цієї роботи, щоб жителі Полтавщини почувалися впевнено і захищено», – наголосив В. Головко.

А О. Біленький підкреслив, що втішений оновленням службового автопарку, та побажав правоохоронникам поліції Полтавщини частіше отримувати такі приємні подарунки.

Олександр Брусенський
Фото автора.