Поліція розшукала і затримала другого підозрюваного у вбивстві чоловіка і жінки

У поліції Полтавщини повідомили про затримання другого фігуранта резонансної справи, пов’язаної зі зникненням безвісти двох жителів Полтави – чоловіка і жінки, яких правоохоронці за заявами їхніх родичів розшукували майже рік. Днями в одному з гаражів села Гутирівка Полтавського району виявили рештки автомобіля, на якому поїхали ці люди. Після чого їх уже ніхто не бачив. Затримали й одного місцевого 36-річного жителя, який зізнався в тому, що тіла вбитих він закопував разом зі своїм подільником. І вказав місце, де було закопано жертв розбійного нападу.

4 липня у ГУ Нацполіції в Полтавській області повідомили, що правоохоронці таки знайшли і затримали другого підозрюваного у цій справі.

«Під час досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що 36-річний підозрюваний діяв не один, – повідомив т.в.о. начальника поліції Полтавщини Сергій Чиж. – Було встановлено, що до злочину може бути причетний його 33-річний знайомий, раніше судимий мешканець Київщини. Наразі місце переховування другого фігуранта встановлено. Він затриманий та взятий під варту. Чоловікові оголошено про підозру у скоєнні розбійного нападу (стаття 187 Кримінального кодексу України). Також проводиться перевірка на причетність його до співучасті у подвійному вбивстві.»

За вчинення особливо тяжких злочинів санкції зазначених статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років, або довічне позбавлення волі».

Олександр Брусенський
Фото з інтернету