Пивний фестиваль «Полтавське пиво — справжнє диво»

Poltava beer fest

7 та 8 вересня у парку «Перемога» відбувся масштабний Poltava beer fest «Полтавське пиво — справжнє диво», присвячений дню народження ПрАТ «Полтавпиво».

Територію парку розділили на 2 локації. На першій була розміщена сцена та зони відпочинку для дорослих, а друга присвячена сімейним та дитячим розвагам. Тут проводили цікаві конкурси, майстер-класи, представляли свою продукцію крафтові виробники.

Родзинкою фестивалю стало пиво «Oberfest», яке вперше презентували на фестивалі. Його унікальність у тому, що пиво справді живе: процес бродіння завершується тільки тоді, коли продукт потрапляє в склянку до споживача. Його презентували на заході у мобільному 400-літровому фарфасі (спеціальнв ємність, яка зберігає необхідну температуру й дає можливість залишати пиво живим). У перший же день усі 400 літрів були продані за лічені години.

Poltava beer fest
Poltava beer fest стало дійсно сімейним і затишним святом.

Poltava beer fest

Що підготтували для полтавців на Poltava beer fest?

Полтавцям пропонували цікаво й корисно провести час на Poltava beer fest та спробувати найрізноманітніші сорти пива фірми «Полтавпиво»: від легких фруктових міксів до темного міцного напою. Розважали гостей виступи міських та запрошених колективів: кавер-группа DANCE-BAND, гості з Дніпра «С-Клас», полтавські «Джазуні» та «Живі барабани», шоу-балет «Флеш».

Poltava beer fest
Кавер-группа DANCE-BAND

Крім цього можна було потанцювати із запальною пандою на дискотеці 90-х , побачити шоу мильних бульбашок та піротехнічне шоу. Найсміливіших запрошували на конкурси: потрібно було найдовше протримати скляну пляшку полтавського пива у витягнутій руці або найшвидше випити келих полтавського … сітра. Переможців щедро нагорожували призами – продукцією ПрАТ «Фірма «Полтавпиво».

Poltava beer fest
Дискотека 90-х на Poltava beer fest

Хто став переможцем головного призу Poltava beer fest?

Але найцікавіший і найочікуваніший момент – розіграш головних призів – на полтавців чекав на другий день фесту після 19 години. Кожен учасник, який досяг повноліття міг взяти участь у розіграші цінних призів. Для цього треба було обміняти 10 кришечок полтавського пива або 5 брендованих пластикових стаканів на 1 лотерею. Відповідно, чим більше пива відпочиваючі випили, тим більше лотерей обміняли. Учасники тримали в руках від 5 до близько двадцяти таких талонів, сподіваючись на свою удачу. Подекуди, по одному –два талони.

розіграш призів
Щаслива власниця нового смартфона – Альона

А вигравати було що! Організатори Poltava beer fest придбали в якості призів: мобільний телефон, планшет, мультиварку, гірський велосипед та телевізор Самсунг з діагоналлю 55 дюймів! Всі талони помістили в прозорий скляний барабан, який крутили та діставали щасливі білети.

розіграш планшета на Poltava beer fest
Планшет виграла Дар’я

Цього вечора щастило виключно дівчатам: планшет отримала Дар’я, Альона – смартфон, Юлія – мультиварку, велосипед дістався Анні, а найщасливішою переможницею величезного телевізора стала Ірина. Їй приз вручив особисто генеральний директор ПрАТ «Полтавпиво» Лавриченко Василь Микитович.

розіграш мультиварки на Poltava beer fest
Мультиварку виграла Юлія
розіграш велосипреду на Poltava beer
Анна виграла велисопед
розіграш телевізора на Poltava beer fest
Найщасливішою переможницею величезного телевізора стала Ірина

Poltava beer fest стало дійсно сімейним і затишним святом. Полтавці отримали якісний відпочинок з продукцією одного з найкращих регіональних виробників.

Галина СЕМЕНЕНКО

Фото, відео автора