Полтавка пожалілася Президенту на бездіяльність міської влади, яка допустила в обласному центрі сніговий колапс

бездіяльність міської влади,

Бездіяльність міської влади: нечищені від снігових заметів вулиці та тротуари, десятки полтавців, котрі з переломами кінцівок годинами чекали допомоги у травмпунктах, заблокований рух громадського транспорту через ожеледицю та кучугури тощо, не минулися просто так.

10 березня на сайті Інтернет-представництва Президента України опублікували петицію «Щодо відповідного реагування з боку керівництва держави на ситуацію, яка мала місце в м. Полтаві 27.02-07.03.2018, а саме бездіяльність міської влади в питанні боротьби с негодою та її наслідками». Її автором виступила полтавка Галина Клименко, яка описала критичну ситуацію в Полтаві, яка склалася через негоду та безпорадність чи може бездіяльність міської влади, яка виявилася неготовою до боротьби із снігом (petition.president.gov.ua).

бездіяльність міської влади,

«Найбільш катастрофічним днем був ранок 7 березня, коли місто було повністю скуто льодовим покривом. Транспорт міський, тобто перевізники, які виграли тендери від міськвиконкому та мають забезпечувати транспортне сполучення, не вийшли на рейс мотивуючи «лисими колесами», які просто не можуть їхати по льоду. Тоді виникає питання, яким чином проводили тендер та як ці перевізники забезпечували послуги всі три місяці зими?», – запитує у петиції її авторка.

Г. Клименко просить Президента відреагувати на бездіяльність міської влади в Полтаві і вплинути на чиновників

На сьогодні петицію полтавки підтримали всього 28 користувачів Інтернету, при необхідній кількості 25000. Лише тоді петиція потрапить на розгляд до адміністрації Президента України. Для збору підписів під петицією залишилося 90 днів.

P.S. «ПП» повідомляла, про інцидент, який стався у Полтавській міськраді, де активісти побилися з чиновниками, вимагаючи звіту про те, чому міські вулиці через неприбраний сніг стали неприступними для пішоходів та транспорту.

Олександр Брусенський

(Фото з інтернету)