Полтавщина потерпає від негоди. До снігу обіцяють ще й дощ…

Полтавщина

Полтавщина все ще перебуває в полоні негоди, яка змінила звичний ритм життя і діяльності не лише установ і підприємств, але й місцевих жителів.

Як і раніше, першими протистоять викликам природи спеціалісти обласної ДСНС, які цими днями не мають перепочинку. Особливо складна ситуація має Полтавщина на дорогах регіону, які, попри запевнення влади, з кожним днем дедалі стають важкодоступними для транспорту. За повідомленням обласного управління цивільного захисту, рятувальниками ГУ ДСНС в Полтавській області протягом доби 1 березня надано допомогу 286 вантажним та 25 легковим автомобілям, 2 автобусам і 6 автомобілям екстреної медичної допомоги, в яких перебувало 392 людини.

Полтавщина

Для підтримки автошляхів області в проїжджому стані протягом доби було залучено 101 одиницю техніки та 163 працівника ДП «Полтавський облавтодор». Підприємство запевняє, що автошляхи області знаходяться в проїжджому стані.

Полтавщина

Для надання допомоги полтавцям у період значного пониження температури, місцевими органами влади на території області встановлено 111 пунктів обігріву. Тут знайшли притулок 994 людини.

Полтавщина

3 березня, як прогнозують синоптики, вночі в Полтаві стовпчик термометру опуститься до -4-3 градуси. Вдень температура підвищиться до -2-2 градусів. Полтавщина матиме хмарну погоду до самого завтрашнього вечора. Вранішній сильний сніг поступово перейде у дощ зі снігом, який ввечері зміниться снігом.

Олександр Брусенський
Фото ДСНС Полтавщини