Полтавська школярка стала наймолодшою в Україні кандидатом у майстри спорту із шашок серед жінок

школярка

Дарина Мосієнко, 12 річна школярка Полтавської гімназії №14 виборола право представляти Україну на світових і європейських чемпіонатах із 100-кліточних шашок.

Обдарована дівчинка «по-справжньому» грає в шашки вже шість років. А вперше всілася за дошку з клітинками у… чотири роки. За цей час школярка досягла високих результатів і продемонструвала не лише здібність до логічної гри, але й волю до перемоги. Гімназистка вже п’ять разів виборювала звання чемпіонки України з шашок. з 1 по 8 лютого у місті Івано-Франківськ Дарина брала участь у чемпіонаті України з шашок серед дівчат віком до 16 років. Там юна школярка виборола перше місце. Друге місце вона зайняла у швидкій та блискавичній грі.

школярка

Недавно школярка виступила на чемпіонаті Україні серед дівчат віком до 13 років у Херсоні, де знову посіла першу сходинку.

школярка

Спортивні перемоги відкрили Дарині шлях до виступів у престижних міжнародних змагань. Зокрема, полтавка наприкінці 2018 року представлятиме Україну у складі збірної на чемпіонатах Європи, який пройде у Литві, та Світовому чемпіонаті з місцем проведення у Білорусії.

Тренує дівчинку Іван Кузьминський.

Олександр Брусенський
Фото з Інтернету.