Полтавська виправна колонія №64: бранцю не дісталися солодкі трубочки, від яких кайфують

У Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань повідомили про недавній інцидент, що стався в одному з пеніціарних закладів Полтавщини. Це Полтавська виправна колонія №64 (с. Затурино Полтавського району). Одному з бранців намагалися передати кондвироби – солодкі трубочки, в які були ретельно запаковані наркотики.

Інспектори під час огляду поліетиленового пакунку із солодкими трубочками, який надійшов у вигляді передачі засудженому, знайшли згортки, які видались їм підозрілими. Вони містили наркотичну речовину. Наркотики у солодощах вилучено. За даним фактом повідомлено Полтавську місцеву прокуратуру і проводиться розслідування.

Довідка «ПП»:

Полтавська виправна колонія №64 заснувана наказом МВС УРСР у 1981 році як установа посиленого виду режиму. В установі відбувають кримінальне покарання особи, які засуджені вперше за скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. Розташована Полтавська виправна колонія №64 на другому кілометрі автошляху «Полтава – Котельва», де рішенням Полтавського облвиконкому було виділено землі під будівництво установи та роти охорони. Загальний ліміт наповнення, на який найбільш оптимально налагоджено діяльність колонії, становить 875 чоловік.

Полтавська виправна колонія №64 поділяється на житлову, виробничу та господарчу зону. Житлова зона розділена на п’ять ізольованих одна від одної локальних дільниць ресоціалізації, де розташовано відповідно п’ять гуртожитків казарменого типу для проживання засуджених.

У житловій зоні також розташовані клуб, їдальня, медична частина, дільниці СІЗО, посиленого контролю, чергова частина з приміщеннями адміністрації, храм Миколи Чудотворця, лазня та пральний комбінат, кімнати тривалих і короткострокових побачень тощо. Господарча зона складається з продовольчого та речового складів, квасильно-засолювальних пунктів, овочесховища, підсобного господарства, їдальні для співробітників та кімнати чекання родичів засуджених.

Підготовлено за матеріалами сайту «Тюремний портал» (https://ukrprison.org.ua)

Олександр Брусенський

Фото прес-служби Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань