Полтавські активісти, які приїхали зустрічати Саакашвілі, вночі очікують на провокації з боку «пітушок»

Делегація полтавських активістів, яка сьогодні вирушила на Львівщину до контрольно-перепускного пункту «Краковець», що на кордоні з Польщею, де завтра має перетнути кордон Міхеїл Саакашвілі, благополучно дісталася до місця призначення. Про це «ПП» розповів один із учасників поїздки полтавський активіст Василь Ковальчук.

За його словами, на зустріч опального політика-вигнанця приїхали майже півсотні посланців з Полтавщини. З Кременчука активісти приїхали навіть двома автобусами. Поряд, на стоянці, припаркувалися автобуси з Одеси, Запоріжжя тощо.

«Ситуація наразі спокійна, але відчувається напруга, яка буквально висить у повітрі, – констатує В. Ковальчук. – Ми розуміємо, що без провокацій не обійдеться. Організують їх так звані «пітушки» – прибічники Блока Петра Порошенка. Ми вже бачили їх кілька десятків, вони ховаються в кущах до слушного часу. Крім того, напоготові стоять два ваговози, завантажені деревиною. Їх водії вдають, що щось ремонтують під капотами. Але насправді чекають команди, щоб скинути дрова й перекрити рух трасою».

Учасники зустрічі М. Саакашвілі, який, як їм уже повідомили, планує перетнути польсько-український кордон у період з 10.00 до 12.00 завтра, прогнозують провокації з боку тих, хто «пригнав» на кордон людей, котрі їх і розпочнуть. Кажуть, що поміж «пітушок» є й кременчужани.

«Судячи зі всього, ранок буде дуже «веселим», – прогнозує В. Ковальчук. – Хоча й уночі не виключено провокації, щоб посіяти паніку в лавах тих, хто приїхав зустрічати Саакашвілі. А таких тут збирається з кожною годиною все більше й більше. Міхо ми зустрінемо, попри намагання влади зірвати зустріч».

Олександр Брусенський
Фото зі сторінки Олександра Лещенка у Фейсбуці.