Полтавські гирьовики перемогли у Львові й тепер фарбують гирі, готуючись виборювати перемогу в Полтаві

Команда полтавських гирьовиків повернулася зі Львова, де проходив чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», здобувши перше командне місце.

Як розповів «ПП» заслужений тренер України з гирьового спорту Олег Мороз, який возив своїх підопічних на змагання, полтавські спортсмени брали участь у змаганнях у складі команди з п’ятьох гирьовиків – Олега Коломійця, Ігоря Гавришка, Олександра Пузія, Руслана Срібного Віталія Білоуса. Перші четверо майстрів стали чемпіонами змагань, Віталій Білоус зайняв друге місце.

Відпочинку після напруженої і важкої, у буквальному сенсі, роботи на змаганнях у Львові, у полтавських спортсменів не виходить. Уже 6-8 жовтня вони братимуть участь у чемпіонаті України з гирьового спорту, який відбудеться в Полтаві. Учасників чемпіонату та гостей престижних змагань прийматимуть у Полтавській державній аграрній академії, де створені всі необхідні умови для тренувань гирьовиків. І де відкрито єдиний в Україні музей гир, який створив О. Мороз. До речі, він протягом своєї тренерської кар’єри підготував понад сотню майстрів спорту, майстрів спорту міжнародного класу і заслужених майстрів спорту, серед яких чемпіони України, Європи, світу.

Наразі у спортивній залі академії закінчують останні приготування для двобою «любителів важкого металу». А тренер полтавських гирьовиків не лише розробляє тактику участі своїх спортсменів у чемпіонаті, але й взяв до рук кисть і власноруч фарбує гирі (на фото), якими «гратимуться» майбутні чемпіони.

Олександр Брусенський
На фото: команда полтавських гирьовиків у Львові; Мороз фарбує гирі. Світлини зі сторінки О. Мороза у Фейсбуці.