Полтавський музей гир поповнився 24-кілограмовим експонатом із зображенням героя мультфільму

музей гир

Команда полтавських гирьовиків, яка минулих вихідних брала участь у змаганнях силачів у Харкові, привезла до дому не лише нагороди, але й поповнила музей гир, який облаштовано в Полтавській державній аграрній академії.

Як розповів кореспонденту «ПП» Заслужений тренер України з гирьового спорту Олег Мороз, команда полтавських гирьовиків, склад якої сформували із спортсменів області, минулих вихідних у Харкові брала участь у турнірі, в якому змагалися спортсмени гирьовики з 10 областей України. Турнір харків’яни організували з нагоди відкриття у місті чергового фітнес-клубу. Полтавські спортсмени вибороли призові місця майже у всіх вагових категоріях.

музей гир

На згадку про турнір його організатори полтавчанам подарували 24-кілограмову гирю, яка копіює відомого кіногероя Кінг-Конга. Правда, згодом харків’яни уточнили, що форма гирі зображає іншого героя. Із популярного мультфільму. Оригінальну гирю вручили О. Морозу, який подякував організаторам змагань за поповнення музею цікавим експонатом. Про унікальний музей гір у Полтаві харків’яни дізналися, коли перебували в обласному центрі з робочою поїздкою.

Олександр Брусенський
На фото – Полтавський музей гир
Фото із сторінки у Фейсбуці О. Мороза.