Полтавці отримали подарунок від «Океанy Ельзи»

Драйв, неймовірний драйв! Саме так можна концерт т відомого українського гурту «Океан Ельзи», що відбувся 15 вересня на стадіоні “Ворскла” у Полтаві.

Нагадаємо: 7 червня під час концерту в Полтаві Святослав Вакарчук зірвав голос, тож пообіцяв згодом дати безплатний концерт для полтавців. Утім, на нього з’їхалося багато шанувальників гурту звідусіль. Як написав С.Вакарчук у Твіттері, “Сьогодні в Полтаві була вся наша країна! Одна велика сім’я! Слава Україні!”.

Порядок на концерті забезпечували півтисячі поліцейських. Пропускати на стадіон вони почали за дві години до початку заходу. Та, звісно, охочі займали чергу значно раніше їх було набагато більше, ніж місць. Тож кілька тисяч шанувальників гурту слухали виступ своїх кумирів поза спортивною ареною. За інформацією поліції, на концерт прийшло близько 40 тис. глядачів!

Спочатку присутніх розігрів Leo Mantis — учасник шоу «Голос країни», який виклав у соцмережах аматорське відео, на якому виконує пісню Святослава Вакарчука «Така як ти». А за годину на сцену вийшли ті, заради кого й зібралися глядачі. І почалося!

“Океан Ельзи” виступав без перерв близько двох годин та виконав 26 хітів, усі вони отримували шалену підтримку стадіону. А по закінченню концерту гурт двічі викликали “на біс”. Та й після цього музикантів довго не відпускали, даруючи квіти й плакати. Концерт у Полтаві став останнім перед річною перервою, яку оголосив “ОЕ”.

Дарина СОЛОДКА.