Полтавці таки зможуть літати із «свого» аеропорту до Туреччини

аеропорт

Як відомо, днями полтавському аеропорту присвоєно статус міжнародного. І вже вчора стало відомо коли і куди звідти почнуть здійснювати перші міжнародні рейси.

Про це на своїй стрінув ц Фейсбуці вчора розповів перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

«Зустрілись з виконавчим директором туроператору Join up Дмитром Сероуховим.
Орієнтовно запланували запустити перший рейс вже 2 травня. Спочатку з аеропорту відправлятиметься один рейс щотижня, а вже наприкінці травня – початку червня — два рази на тиждень, у середу та суботу. І так до кінця жовтня.

На першому етапі літати можна буде в Анталію (Туреччина). Здійснить свій першій виліт літак Boeing 737-400 авіакомпанії YanAir. Літак має 168 крісел для пасажирів. З цього починаємо, а далі розвиватимемося та розширюватимемо кордони. У нас є чудовий приклад Вінниці!

Багато років полтавський аеропорт занепадав. Наша команда робить все можливе, щоб відновити його роботу, зробити Полтавщину привабливішою для туристів, відкритішою.

За рішенням Уряду стоїть чимало зусиль з боку багатьох небайдужих людей. Питання аеропорту вже тривалий час лобіює Валерій Головко . І я радий бути частиною цих позитивних змін. Ми не зупинимось!».

Варто зазначити, що ще кілька днів тому самі посадовці Полтавської ОДА дуже обережно висловлювалися щодо можливостей аеропорту «Полтава» здійснювати рейси до Анталії, які анонсувало одне із місцевих туристичних агентств.

Олександр Брусенський