Полтавців очікує значне підвищення тарифів на утримання житлових будинків

підвищення тарифів на утримання житлових будинків

Влада обласного центру оприлюднила рішення про підвищення тарифів з утримання будинків та прибудинкових територій до 5,6 грн. за один квадратний метр, що збільшить плату за квартири у будинках, які обслуговує комунальне ЖЕО-2 в середньому в 2,3 рази.

Про підвищення тарифів полтавці дізналися кілька днів тому, коли працівники ЖЕО почали розклеювати на відомчих будинках оголошення «про намір здійснити зміну тарифів по наданню послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій». Як випливає з об’яви, ініціатором відчутного зростання тарифів виступає КП «ЖЕО №2» Полтавської міської ради. Комунальники одночасно сповіщають, що зауваження та пропозиції від полтавців вони прийматимуть до 25 січня 2018 року.

Як обґрунтування свого кроку про підвищення тарифів керівництво ЖЕО посилається на низку чинників, які, на їхню думку, зробили діяльність підприємства нерентабельним. Зокрема, на те, що нинішні тарифи – 78- 80 коп. за кв. метр, не переглядалися з 2008 року, зростання мінімальної зарплати, вартості електроенергії тощо.

Після запланованого обговорення нових тарифів, ЖЕО відправить свої пропозиції до тервідділення АМКУ в Полтавській області і після погодження зміну тарифів у Полтаві розглянуть на засіданні виконкому міськради.

Олександр Брусенський

Фото автора.