Понад 700 тисяч хабара для вже колишнього чиновника?

хабар

Корпоративні зв’язки між посадовцями різних рангів дуже міцні і зберігаються роками. Потрапивши до «обойми» владної структури, яка видає, зокрема, дозволи, чиновники не випадають з неї навіть після свого звільнення. І можуть стати у нагоді навіть якщо вони вже колишні…

Підтвердженням цьому стали сьогоднішні події на Полтавщині, пов’язані із затриманням на хабарі, як стверджують місцеві ЗМІ, одного із колишніх посадовців Державної інспекції з контролю за використанням та охороною земель, яка нині реорганізована у Держгеокадастр. Правда, самі правоохоронці доволі скупо і без «прив’язки» до місцевості і організацій повідомили про це.

хабар

«Сьогодні слідчі поліції Полтавщини та оперативники Управління захисту економіки, спільно із прокуратурою та УСБУ Полтавщини припинили протиправну діяльність особи, яка вимагала та отримала понад 700 тисяч гривень неправомірної вигоди за сприяння у видачі документів на право користування земельною ділянкою загальною площею понад 80 гектар. За даним фактом тривають слідчі дії. Робота з викриття «нечистих на руку» ділків триває…», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці речник поліції Полтавщини полковник Юрій Сулаєв, посилаючись на інформацію керівника обласної поліції А. Замахіна.

До речі, 31 березня 2016 року в Полтаві вже затримували колишнього працівника обласного департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА, котрий разом із двома «колегами» так само брав хабарі за видачу природоохоронних дозволів.

Олександр Брусенський
Фото затримання чиновника на хабарі.
Фото поліції Полтавщини.