Місячний посівний календар робіт у саду та на городі на 2020 рік

посівний календар 2020

Чому для робіт в саду та на городі таким важливим є посівний календар 2020 року? Місяць впливає на всі живі організми, зокрема й на рослини. Небесне світило допомагає рослинам правильно розвиватися і давати великі врожаї або ж, навпаки: висаджування, проріджування, прополювання чи виконання інших робіт у несприятливий період шкодить майбутньому врожаю.

На розвиток рослин впливає розташування Місяця і Сонця відносно Землі. Великий вплив має фаза Місяця. Перед висіванням також варто звернути увагу, в якому зодіакальному сузір’ї розташований Місяць, і намагатися висаджувати рослини, коли Місяць перебуває в родючому чи середньородючому знаку. Існують несприятливі дні, коли будь-які роботи з рослинами небажані. Це молодик і повний Місяць.

Точний посівний календар 2020 враховує не лише ці дні, а ще й час сходу та заходу Сонця й Місяці. На жаль, деякі видання просто передруковують посівні календарі, видані, скажімо, в Росії. Наш посівний календар 2020 складений з урахуванням сходу й заходу Сонця та Місяця для регіону Полтави.

Натиснути на календар, щоб збільшити і переглянути у високій якості

посівний календар 2020

Дивіться також:

Посівний календар за 2019 рік за посиланням: http://files.panoram.com.ua/posivny-kalendar-2019-5.jpg

Посівний календар 2018 року за посиланням: http://files.panoram.com.ua/5-61_01-02-2018_pdf.pdf