3-sesiya-06.10.2019

Позачергова сесія Полтавської міськради

Чимало виступів полтавців стосувалися ще однієї проблеми, яка існує в місті. Це розпиття алкогольних напоїв у нічний час. Мешканцям будинків, розташованих біля кафе, цілодобових магазинів, кіосків, де продають спиртне, не позаздриш: молодь із пляшками постійно сидить у дворах, біля їхніх під’їздів, смітить, чіпляється до перехожих, влаштовує бійки. Люди нарікали, що вночі не можуть нормально виспатися, вони стурбовані деградацією майбутнього країни. Вони просили депутатів заборонити торгівлю алкоголем у нічний час.
А ось підприємці, які торгують цілодобово, проти такого рішення, бо бояться втратити прибуток. Ніде правди діти: малий бізнес у наш час здебільшого ледь зводить кінці з кінцями. Крім того, підприємці скаржаться, що міська влада зволікає з наданням погоджень на торгівлю. Люди багато років поспіль мають кіоски, справно сплачують податки, та останнім часом працюють без дозволів і взагалі опинилися перед загрозою втратити свій бізнес, якщо депутати не продовжать погодження.
Про це на сесії говорив голова ГО «Підприємці Полтавщини» Євгеній Дикань. А члени громадської організації з плакатами пікетували підходи до міської ради, намагаючись привернути увагу депутатів до проблеми.