Полтавське ГРУ ПриватБанку- постійний учасник “Ярмарку вакансій” від центру зайнятості

працевлаштування у ПриватБанк

Близько 40 роботодавців і двоє соціальних партнерів – Полтавське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів і благодійна організація “Світло надії” – взяли участь у ярмарку зайнятості. Ярмарок провели у Полтавському міському Будинку культури фахівці Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості. Полтавське ГРУ Привату є постійним учасником цього заходу, адже працевлаштування у ПриватБанк – це достойна оплата і цікава робота.

Загальноміський ярмарок зайнятості для жителів міста Полтави та Полтавського району, в тому числі осіб з обмеженими фізичними можливостями, провели з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю.

Працевлаштування у ПриватБанк людей з інвалідністю – важливе питання соціального захисту, яке потребує першочергового вирішення, адже робота дає змогу людині почувати себе повноцінним членом суспільства, покращити матеріальне становище і впевненіше почуватися в житті.

“Це один із традиційних заходів, що проводяться для допомоги роботодавцям у пошуку претендентів на роботу. Зараз кількість вакансій збільшилась на 20 відсотків. Якщо хтось скаже, що у нас в області немає роботи, нехай приходить у службу зайнятості – ми знайдемо, – наголосила директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва. – З початку року через нашу базу пройшло 65 тисяч вакансій. Є такі, де зарплата пропонується більша, ніж в середньому по області”.

ПриватБанк запрошує на роботу

Нещодавно ПриватБанк увійшов до десятки найбільших роботодавців України. Цього разу коло інформаційного стенду банку було особливо багато молоді. Полтавське ГРУ ПиватБанку запрошує на роботу касирів-операціоністів, фахівців контактного центру, інкасаторів-водіїв.

“ПриватБанк – це найбільший банк України, лідер банківського ринку, – говорить Лариса Дроцька, керівник напрямку трудових ресурсів Полтавського ГРУ ПриватБанку. – Ми досить швидко приймаємо рішення і запускаємо нові проекти. Відкриваємо нові відділення і прагнемо, щоб ПриватБанк став кращим містом роботи. Тож, якщо ви завжди відкриті новому, допитливі, не боїтесь кар’єрного росту та супутньої йому відповідальності – запрошуємо до нас на роботу”.

З приводу працевлаштування у ПриватБанк можна звертатися за контактами: +380(67)532 07 18 або larisa.drotskaja@privatbank.ua