ПрАТ НВО “Термоприлад” – це величезний досвід у вітчизняній промисловій термометрії.

Термоприлад

Якщо у вас є проблеми з вимірюванням, контролем і регулюванням температури, пропонуємо високонадійні промислові прилади. ПрАТ НВО “Термоприлад” ім. В. Лаха може задовольнити усі Ваші запити і вимоги, надати необхідні послуги, пов’язані з температурним контролем.

Науково-виробниче об’єднання (НВО) “Термоприлад” створено в 1956 році у Львові. Це була перша організація колишнього СРСР, яка поряд з розробкою засобів вимірювання температури створила (практично з нуля) і постійно розвивала школу вітчизняної промислової термометрії. За часів Союзу НВО “Термоприлад” мало статус головної організації по промисловій термометрії, концепції і розробки якої втілювались в життя не тільки на власних площах, але і на великих приладобудівних заводах Львова, Луцька, Мукачева, Кам’янець-Подільського, Городка (Україна), Челябінська (Росія), Тбілісі (Грузія), Кіровакана (Вірменія) і ін.

Тепер НВО “Термоприлад” у формі приватного акціонерного товариства продовжує розробляти і виготовляти прилади для вимірювання, контролю і регулювання температури, вимірювання і регулювання вологості повітря. В межах об’єднання функціонує ряд дочірніх підприємств, що спеціалізуються на певних напрямках термометрії. На базі об’єднання “Термоприлад” здійснюють свою діяльність Національний комітет стандартизації ТК 65 “Прилади промислового контролю і регулювання” та міждержавний комітет МТК 505 “Термометрія”.

Перелік розробок дуже широкий і включає в себе прилади та системи вимірювання температури для металургії та машинобудування, енергетики, в тому числі атомної, хімії, промислового комплексу і оборонної промисловості, для наукових досліджень. Практично немає жодної галузі народного господарства, до якої б не були причетними спеціалісти “Термоприладу”. Нині їх розробки добре відомі за межами України, що дає можливість експортувати ряд приладів в країни ближнього і дальнього зарубіжжя, незважаючи на жорстку конкуренцію на світовому ринку. Цьому сприяють не тільки високий науково-технічний рівень продукції, але й максимальна її відповідність умовам експлуатації, як наслідок доброї вивченості більшості об’єктів експлуатації.

“Термоприлад” є головною організацією зі стандартизації Міністерства промислової політики України. Фахівці розробляють державні і міждержавні стандарти на засоби вимірювання температури, обліку витрат газу, води тощо (всього 28 найменувань). Технологічні і кадрові можливості об’єднання дозволяють розробляти і виготовляти різноманітні прилади для контролю температури від мінус 200°С до плюс 2500°С, а також забезпечувати їх системне виконання (первинні перетворювачі включно з засобами обробки інформації для них, в тому числі багатоканальними) Крім того, НВО “Термоприлад” проводить модернізацію наявних приладів, надає консультації та рекомендації з питань вибору та застосування засобів температурного контролю, пропонує варіанти заміни зарубіжних засобів вітчизняними, проводить градуювання термометрів інших виробників, виконує різні сервісні роботи.

НВО “Термоприлад” ім. В. Лаха постійно розширює гаму своїх приладів за рахунок застосування Термоприладнових технологій, матеріалів, методів вимірювання. Більш детально з каталогом продукції можна ознайомитися на офіційному сайті thermo.lviv.ua, а також при кліку на зображення в публікації.

НВО “Термоприлад” є засновником мальовничої бази відпочинку “Карпати” в с. РОЗЛУЧ, в Прикарпатті. На протязі року можна і підлікуватись, і знайти відпочинок за уподобанням.

Переконані, що наше партнерство буде взаємовигідним.

З повагою, Голова правління –

генеральний директор

  ПрАТ НВО “Термоприлад” О.Гук

Україна, 79060, м. Львів вул. Наукова 3

тел. +38(032) 263-03-08, +38(032) 263-21-14

тел/факс +38(032) 263-13-61

Для збільшення зображення –
натисніть на фото