У неділю відбудеться прибирання Прирічкового парку на Леваді

Прибирання Прирічкового парку

У неділю 12 травня відбудеться традиційне весняне прибирання прибережної зони на Леваді – так званого Прирічкового парку. Організатори акції запрошують усіх небайдужих полтавців долучитися до толоки та підготувати цю зелену зону до нового сезону відпочинку.

Територію у понад 20 га «розділять» між кількома групами волонтерів. Комунальні підприємства міста таку площу поки що, на жаль, самотужки прибрати не можуть, оскільки не мають достатньо людських ресурсів.

Після Прибирання Прирічкового парку учасників частуватимуть, тож організатори просять за можливості взяти з собою багаторазовий посуд (чашку, тарілку, прибори), щоб не продукувати зайве сміття.

Збір – 12 травня (неділя) о 10.00 біля тенісних кортів готелю «Турист».

«Прирічковий парк — одна з улюблених зелених зон для активного і спокійного відпочинку полтавців. Її унікальність та цінність — у доступі до води, до акваторії річки Ворскли. На жаль, територія, що має значний рекреаційний потенціал для всього міста, майже не розвивається, і навіть часто знаходиться під загрозою забудови та чиїхось приватних інтересів, — говорить Ірина Садовнікова, співорганізаторка акції. — Ми намагаємося привертати до Прирічкового парку увагу і влади, і мешканців, організовуючи різні заходи, щоб показати, що нам не байдуже до цієї зеленої зони.

Ми хочемо її зберегти і розвивати. За останні 4 роки різними організаціями та ініціативами тут було проведено 9 спортивних заходів, 2 з яких — всеукраїнського масштабу (загальна кількість учасників 1200+ осіб), кілька досліджень та опитувань, публічна дискусія на 100 учасників. Щорічно — масові Прибирання Прирічкового парку, які збирають по 200-300 волонтерів. Все це свідчить про те, що Прирічковий парк потрібен місту, і міська влада повинна приділяти увагу цій зеленій зоні, виділяти кошти на її утримання».

Прибирання Прирічкового парку

Подія на Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/848795942121557/