“Звичайне диво” маленьким пацієнтам подарував ПриватБанк у Полтаві

“Звичайне диво” від Приват Банку

Новорічним ранком до дітлахів Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні завітали Дід Мороз зі Снігуркою та чарівна принцеса. Новорічні подарунки привезли вони у великих яскравих мішках. Для багатьох маленьких пацієнтів це було справжнє диво. ПриватБанк подарував маленьким пацієнтам “Звичайне диво” – рік, що розпочато з добрих справ, обов’язково буде щасливим!

На жаль не всі дітки на Новий Рік були в родинному колі. Деякі з них мусили зустрічати це свято в лікарнях. “ПриватБанк разом із Mastercard вже вдруге організовують новорічну казку для дітей, які хворіють і Новий Рік проводять у лікарнях, – говорить керівник напрямку з впровадження послуг бюджетним організаціям Полтавського ГРУ ПриватБанку Євген Немченко. – Першого січня у кожну обласну дитячу лікарню України прийшли помічники Діда Мороза з подарунками та гарним настроєм для дітей. І діти і батьки були задоволені і приємно здивовані. Бо коли ж, як не в дитинстві, всі так вірять в дива. А дива треба робити своїми власними руками. Тому ми безмежно вдячні клієнтам ПриватБанку, які не були небайдужими. Бо, як відомо, чужого горя не буває і чужих дітей також”.

Акція ПриватБанку та Mastercard “Звичайне диво” розпочалася наприкінці листопада

В акції “Звичайне диво” взяли участь більше 71 тисячі українців. Під час дії акції клієнти просто робили звичайні покупки із карток ПриватБанку та перераховували ще одну гривню після кожної транзакції на допомогу важкохворим дітям. Так вдалося зібрати більше мільйона гривень.

“Звичайне диво”

“Всього одна гривня з кожної покупки дорівнює тисячам щасливих дитячих очей та посмішок. Як на мене, такий курс конвертації дуже вигідний, – розповідає Анна Павлова, керівник благодійних проектів ПриватБанку. – Ми вдячні кожному, хто взяв участь у новорічному диві. Для вас рік почався з дива, із доброї справи. Емоції дітей та їх батьків не передати словами”.

Але ще більш небайдужі громадяни, яким однієї гривні на допомогу малюкам здалося малувато, просто робили внески до благодійного Фонду “Допомагати просто!” .

Всі зібрані кошти будуть направлені на закупівлю ліків та медичного обладнання для дитячих лікарень. Але частину коштів спрямували на новорічні подарунки тим, хто за збігом обставин у святкові дні залишився на лікарняних ліжках.

В рамках програми “Звичайне диво” ПриватБанк перерахував майже 2,6 млн грн для придбання медичного обладнання для всіх дитячих обласних лікарень України.

Взагалі-то збір коштів на благодійність проходить постійно. Це можна зробити через термінал, банкомат, через Приват24 або на сайті “Благо”. Всі внески та витрати прозорі. Основними напрямками благодійності були та залишаються допомога дітям, хворим на рак, дитячим будинкам, бійцям, пораненим в АТО, та захисникам на фронті. Сьогодні у фонду понад 890 000 меценатів, які вже пожертвували на благодійні програми майже 100 млн грн.