ПриватБанк взяв участь у засіданні круглого столу “Партнерство заради розвитку сільських територій Полтавщини”

​Засідання круглого столу “Партнерство заради розвитку сільських територій Полтавщини” відбулося в Полтавській державній аграрній академії.

“Українське село завжди було тією точкою опори, на яку спирається весь агросектор. Сьогодні в пріоритеті депутатів Полтавської обласної ради – підтримка та розвиток українського села. Це, в першу чергу, запровадження нових інфраструктурних проектів. Ми маємо зробити так, щоб молодь масово не залишала сільські місцевості, щоб хотіла працювати в селі. Для цього вона має бути забезпечена високооплачуваною роботою, гідними умовами проживання”, – сказав заступник голови Полтавської облради Анатолій Ханко.

У заході взяли участь науковці, експерти, представники бізнесу та місцевих громад області, також фахівці ПриватБанку.

Програма круглого столу передбачала ознайомлення із сучасним станом та перспективними напрямками розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавщини, особливостями реалізації Обласної програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, напрямками реалізації наукового потенціалу Полтавської державної аграрної академії, як запоруки розвитку об’єднаних територіальних громад. Також учасники заходу обговорювали теоретичні основи кластерного підходу у розвитку сільських територій, аналізували практичний досвід Семенівського району, розглядали Програму кредитування сільськогосподарських виробників.

З презентацією програм кредитування сільгосптоваровиробників від ПриватБанку виступила керівник напрямку по активним операціям МСБ Полтавського ГРУ ПриватБанку Наталія Сакало.

“ПриватБанк запровадив програми кредитування малих та середніх фермерських господарств навіть з невеликим банком землі, – говорить Наталія Сакало, – Ми добре розуміємо специфіку ведення аграрного бізнесу і пропонуємо сільгосптоваровиробникам такі кредитні програми: “АгроКуб”, кредитна лінія “Агросезон”, лізинг сільськогосподарської техніки, та лізинг обладнання комерційного та легкового транспорту. Також програму часткової компенсації вартості сільгосптехніки”.

Для більш детальної консультації та оформлення кредитних продуктів підприємці можуть звернутись до будь-якого відділення Полтавського ГРУ та Кременчуцької філії ПриватБанку.