Красиво, смачно, креативно!

Полтавський університет економіки та торгівлі

Такого різномаїття смакоти з м’яса, фруктів-овочів та кондитерських виробів не доводилося бачити одночасно навіть на круїзних лайнерах, які, як відомо, «балують» своїх гостей, задовольняючи їхні найвишуканіші гастрономічні смаки! А як креативно, ексклюзивно й з любов’ю були оформлені і кулінарні композиції, і фотозони! А ще охочі могли потренуватися на майстер-класах з виготовлення мальованих пряників тощо.

Так подивували студенти різних курсів факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Полтавського університету економіки та торгівлі під час традиційного щорічного Дня професійної майстерності. Щоправда, цього року свято було особливим, адже приурочене до 45-річчя факультету.

Полтавський університет економіки та торгівлі

– Туризм – один із трендів сучасної світової економіки. Тому випускники нашого факультету дуже затребувані, – розповідає кандидат економічних наук, доцент Віталій Шаповалов. – В основному, вони працевлаштовуються за кордоном. Нерідко студенти повертаються із зарубіжної практики вже із запрошенням на роботу після захисту диплома. А це – висока оцінка якості освіти, який дає наш навчальний заклад.

Полтавський університет економіки та торгівлі

Майбутні фахівці туристичного профілю не пропускають жодної профільної виставки в Києві чи інших містах України. Там вони нерідко черпають матеріали для курсових та дипломних робіт. А знання інформаційних технологій та гаджетів дозволяє їм бути в курсі всіх новацій в туристичній галузі.

Полтавський університет економіки та торгівлі

Полтавський університет економіки та торгівлі, до речі, має свій студентський туристичний клуб, де молодь сама розробляє маршрути захоплюючих подорожей.

Людмила Стельмах (Кучеренко)

257 перегляди(ів)