Красиво, смачно, креативно!

Полтавський університет економіки та торгівлі

Такого різномаїття смакоти з м’яса, фруктів-овочів та кондитерських виробів не доводилося бачити одночасно навіть на круїзних лайнерах, які, як відомо, «балують» своїх гостей, задовольняючи їхні найвишуканіші гастрономічні смаки! А як креативно, ексклюзивно й з любов’ю були оформлені і кулінарні композиції, і фотозони! А ще охочі могли потренуватися на майстер-класах з виготовлення мальованих пряників тощо.

Так подивували студенти різних курсів факультету харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Полтавського університету економіки та торгівлі під час традиційного щорічного Дня професійної майстерності. Щоправда, цього року свято було особливим, адже приурочене до 45-річчя факультету.

Полтавський університет економіки та торгівлі

– Туризм – один із трендів сучасної світової економіки. Тому випускники нашого факультету дуже затребувані, – розповідає кандидат економічних наук, доцент Віталій Шаповалов. – В основному, вони працевлаштовуються за кордоном. Нерідко студенти повертаються із зарубіжної практики вже із запрошенням на роботу після захисту диплома. А це – висока оцінка якості освіти, який дає наш навчальний заклад.

Полтавський університет економіки та торгівлі

Майбутні фахівці туристичного профілю не пропускають жодної профільної виставки в Києві чи інших містах України. Там вони нерідко черпають матеріали для курсових та дипломних робіт. А знання інформаційних технологій та гаджетів дозволяє їм бути в курсі всіх новацій в туристичній галузі.

Полтавський університет економіки та торгівлі

Полтавський університет економіки та торгівлі, до речі, має свій студентський туристичний клуб, де молодь сама розробляє маршрути захоплюючих подорожей.

Людмила Стельмах (Кучеренко)