Річка Лохвиця вийшла з берегів і утворила штучну греблю із …сміття

річка Лохвиця

Вчора буквально всі працівники комунальної служби Лохвиці боролися з наслідками паводку. Річка Лохвиця вийшла з берегів і повністю затопила міст, створивши затори із сміття.

Як повідомляють у Лохвицький міській раді, «Весняне багатоводдя принесло з собою багато прикростей. Найбільше з них – річка Лохвиця вийшла з берегів і утворила сміттєві затори під містками. І якщо біля металевого містка навпроти Благовіщенської церкви зараз тримається лише острівець побутового непотребу, то на містку, що веде через річку на вулицю Берегова, спостерігається апокаліптична картина. Біля нього просто стоїть загата з гілок, стовбурів дерев, пластикових пляшок та іншого сміття, пряме місце якому місце – на сміттєзвалищі…».

річка Лохвиця

Розчищали річку від непотребу десять комунальників, які діставали баграми гілки і стовбури дерев, розпилювали, аби їх можна було підняти і винести на сушу. Дерева, які плавали віддалік, буксирували на мілину за допомогою гумового човна. Робота тривала весь день, адже річка Лохвиця принесла стільки сміття, що «улов» комунальників становив два причепа сміття, яке вони винесли по обидва боки містка…

Олександр Брусенський

Фото Лохвицької міськради.