Рівень води на Полтавщині: підтопленим залишається Чорнухинський район

рівень води

Рівень води на Полтавщині, який загрожує, на думку спеціалістів, підтопленням чималої частини області, поки що не сягнув критичної позначки в пунктах, де спостерігають за її рівнем.

Як сьогодні повідомили в обласному управлінні з питань надзвичайних ситуацій, на території Полтавщини рівень води в річках та на гідротехнічних спорудах знаходяться в межах сезонної норми.

Посилаючись на рівень води повідомлення Полтавського обласного центру з гідрометеорології, в управлінні зазначають, що «станом на 8 квітня на території області рівень води в річках та на гідротехнічних спорудах знаходяться в межах сезонної норми. Спостерігається вихід води на заплаву (перевищення фактичного рівня води над відміткою виходу води на заплаву) річок Сула на 28 см (пункт спостереження м. Ромни Сумської області), Сула на 93 см (пункт спостереження м. Лубни), Удай на 18 см (пункт спостереження м. Прилуки Чернігівська область), Псел на 78 см (пункт спостереження м. Гадяч), Хорол на 37 см (пункт спостереження м. Миргород), Ворскла на 97 см (пункт спостереження с. Чернеччина Охтирський район Сумська область), Ворскла на 27 см (пункт спостереження м. Полтава) та Мерло на 10 см (пункт спостереження м. Богодухів Харківська область).

Управління водних ресурсів: рівень води в межах норми

Перевищення фактичного рівня води над відміткою початку затоплення населених пунктів і об’єктів господарювання немає. Обстановка на водних об’єктах та господарських водних системах контролюється обласним управлінням водних ресурсів…».

Однак, станом на вчора в Чорнухинському районі через інтенсивне танення снігу, підрозділами ДСНС продовжувались роботи по відкачці талої води з підтоплених приватних домогосподарств. Протягом доби відкачано 3700 м3 води…

Олександр Брусенський

Фото із Інтернету