Родзинкою виставки у Полтаві «Нафта. Газ. Сервіс-2018» стала участь у ній фірми з… Монако.

«Нафта. Газ. Сервіс-2018»

Сьогодні в обласному центрі відкрилася традиційна спеціалізована виставка нафтогазової промисловості «Нафта. Газ. Сервіс-2018».

Виставка проходитиме 14-15 лютого у міському Будинку культури. Як і на попередніх виставках відвідувачам пропонують ознайомитися з промисловим обладнанням нафтогазового комплексу та взяти участь у науково-практичних семінарах. Свої експозиції у виставковій залі відкрили майже півсотні різних українських компаній, які спеціалізуються на видобутку нафти й газу, та виробництві обладнання для нафтогазового комплексу.

«Нафта. Газ. Сервіс-2018»

Участь у виставці «Нафта. Газ. Сервіс-2018» також беруть в навчальні заклади, в яких готують кадри для нафтової та газодобувної промисловості. Зокрема, Полтавський Національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка. Російські нафтогазові компанії, які традиційно брали участь у виставці, після відомих подій на Сході України до Полтави своїх представників вже не відряджають.

«Нафта. Газ. Сервіс-2018»

Але виставка «Нафта. Газ. Сервіс-2018» поправу може називатися міжнародною, бо участь в ній беруть представники фірми 3XENGINEERING із далекого від України князівства Монако. Директор Київського представництва цієї фірми Сергій Гребенюк розповів «ПП», що їхні спеціалісти займаються композитним ремонтом, захистом від корозії та ліквідацією протікання труб, які використовуються для буріння свердловин та перекачці нафти й газу.

«Нафта. Газ. Сервіс-2018»

 

У виставці у Полтаві фірма з Монако бере участь уперше. Але її представники розраховують, що технічне обладнання та новітні методи, які використовують спеціалісти підприємства, зацікавлять відвідувачів виставки. І, можливо, вдасться укласти перші контракти про співпрацю.

«Нафта. Газ. Сервіс-2018»

Виставка «Нафта. Газ. Сервіс – 2018» має важливе значення для розвитку вітчизняної нафтогазової промисловості, міжнародної співпраці й інвестиційної діяльності, а також є територією ділового спілкування між учасниками й гостями заходу.

Олександр Брусенський
На фото: виставка у Полтаві «Нафта. Газ. Сервіс-2018»
Фото автора