Рятувальні підрозділи Полтавщини отримали нову техніку

25 січня на майданчику біля будівлі Полтавської облради рятувальні підрозділи ДСНС Полтави, Кременчука, Гадяча, Решетилівки, Лубен і Гребінки в урочистій обстановці отримали сучасне рятувальне обладнання та техніку. Це дозволить полтавським рятувальникам ефективніше виконувати свої завдання.

Зокрема, було передано чотири пожежні автомобілі, які закупили за 18 млн. грн., спецавтомобіль для проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт при ліквідації ДТП, придбаний за 72 тис. євро. Рятувальники Кременчука отримали новий аварійно-рятувальний човен, що призначений для проведення пошуково-рятувальних робіт. Крім того, підрозділи отримали Радіостанції, пожежні стволи , спеціальні ліхтарі, бензиновий генератор, мотопомпу та гідравлічну насосну станцію тощо.

Відкриваючи церемонію передачі техніки, голова Полтавської ОДА Валерій Головко зазначив, що це – «складова спільної роботи всіх гілок влади. Адже пріоритетом у роботі обласної влади є технічне переоснащення та оновлення всіх служб, які стоять на захисті безпеки людей. Тому так важливо модернізувати обладнання». А голова Полтавської облради Олександр Біленький, привітавши фахівців ДСНС з отриманням нового обладнання та техніки, висловив сподівання, що сучасні пожежні автомобілі з’являться у всіх підрозділах ДСНС Полтавщини, адже влада робить усе належне, щоб оснастити рятувальні підрозділи необхідним.

Разом із представниками Кременчуцького відділу ДСНС до Полтави приїхав і Кременчуцький міський голова Віталій Малецький. Він оглянув новий катер, який відтепер перебуватиме на озброєнні рятувальників наддніпрянського міста, і зазначив, що у Кременчуці велика акваторія річки Дніпра, а на островах досить часто виникають пожежі. Місцеві підрозділи ДСНС робили все можливе для того, щоб їх оперативно ліквідовувати і попереджати. Але без сучасного технічного оснащення досягти цього було важко. Тепер ситуація покращиться, адже рятувальники отримали сучасний катер.

Олександр Брусенський
Фото автора