Рятувальники ДСНС та бійці спецпідрозділу СБУ «Альфа» врятували 14-літнього підлітка, який упав у 150-метровий кар’єр

ГУ ДСНС в Полтавській області

У ГУ ДСНС в Полтавській області повідомили, що благополучно врятували 14-літнього підлітка з Кременчука (Автозаводський район), який упав у 150-метровий кар’єр.

Як повідомляють у прес-службі ГУ ДСНС в Полтавській області, пригода з підлітком сталося по обіді 17 листопада на території кар’єру «Кварц», звідки видобувають пісок і щебінь. Хоча кар’єр глибиною 150 метрів огороджено і встановлено цілодобову охорону, троє місцевих підлітків прийшли туди «погуляти». Один із них, 14-річний хлопець, переліз через огорожу і, вихваляючись перед друзями, почав балансувати на краю прірви. Але не утримався й полетів униз…

Падіння закінчилося тим, що невдаха зачепився за невеликий виступ на висоті близько 60-ти метрів, що й урятувало йому життя. На щастя, мобільний телефон у шукача пригод не постраждав, і він зумів повідомити друзям, що живий. Товариші побігли до охоронця кар’єру і розповіли про пригоду. А вже той зателефонував рятівникам.

ГУ ДСНС в Полтавській області

ГУ ДСНС в Полтавській області: неповнолітній з Кременчука дорого заплатив за екстримальну прогулянку

Операція з урятуванню тривала понад дві години і закінчилася вже тоді, коли територію кар’єру огорнули сутінки.До відчайдухи, який отримав при падінні серйозні травми, першими дісталися охоронець і один із рятівникі. Але підняти його на поверхню виявилося справою непростою. Спеціалісти ГУ ДСНС в Полтавській області звернулися по допомогу до командування УСБУ в Полтавській області, звідки до кар’єру відправили бійців спецзагону «Альфа», які мають спеціальне обладнання. Разом із рятувальниками ті таки дісталися до підлітка і зуміли витягти його з глибокого кар’єру.

ГУ ДСНС в Полтавській області

Прогулянка дорого коштувала шибайголові: за повідомленням прес-служби ГУ ДСНС в Полтавській області, внаслідок падіння зі значної висоти неповнолітній «мандрівник» отримав відкриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом кісток носу. Після того, як хлопця підняли на поверхню, бригада «швидкої» відвезла його до дитячої міської лікарні Кременчука. Наразі стан здоров’я врятованого середньої тяжкості.

Олександр Брусенський

Фото та відео Прес-служби ГУ ДСНС в Полтавській області.