Селфі з принцем Гаррі і перше «золото»

У канадському місті Торонто тривають міжнародні змагання «Ігри нескорених» (https://panoram.com.ua/2017/09/23/news-387/), участь у яких бере й національна збірна України. У її складі перемогу в різних видах спорту виборюють 15 поранених військовослужбовців, правоохоронців тощо.

За результатами вчорашнього дня українська збірна виборола шість медалей, серед яких три – золоті. Полтавські учасники Павло Будаєвський та Юрій Дмитренко поки не продемонстрували переможних результатів. Так, П. Будаєвський спробував себе в забігу на півтора кілометри, але до фінішу прийшов восьмим. Він сподівається на перемогу у «своєму» виді змагань – плаванні. Запливи почнуться сьогодні (відбіркові змагання), а завтра пройде фінальний заплив.

А тим часом учасники ігор у Торонто у вільний від змагань час проводять зустрічі зі своїми шанувальниками, знайомляться з містом тощо. Організатор ігор британський принц Гаррі провів неформальну зустріч із представниками всіх команд. Після знайомства і розмови всі спортсмени мали змогу сфотографуватися з принцом. Скористалися такою можливістю і полтавці.

Олександр Брусенський
Фото із сайту телеканалу «Лтава»