Шестикласниця із Шишацького району стала чемпіонкою Європи з японської боротьби сумо

сумо

З 28 по 29 жовтня у місті Бєльці (Молдова) відбувся чемпіонат Європи з сумо в якому взяли участь спортсмени з 13 країн. Школярка з Полтавщини Каріна Білоус завоювала золоту медаль в своїй ваговій і віковій категоріях, і вдруге стала чемпіонкою Європи серед юніорів.

Як повідомляють на сайті «Шишаки і Шишаччина» (shyshaky.blogspot.com), школярі сумо із школи у Воскобійниках вже виступали на чемпіонаті України з сумо у Рівному у вересні 2017 року. Тоді Оксана Рошка двічі стала володарем золотих нагород у змаганнях серед юніорів.

А учениця 6 класу Каріна Білоус стала сумо срібною і бронзовою призеркою цього турніру, і виборола право представляти українську команду на першості Європи.

Привітати чемпіонку до школи приходили заступник голови райдержадміністрації Ю.М. Онацько, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту та культури Х.С. Басюк та завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату РДА Є.В. Хаустова.

Юній чемпіонці вручили Почесну грамоту, медаль, квіти і подарунок. Щирими вітаннями та шквалом гучних оплесків привітали однокласники, друзі, школярі і вчителі.