Щорічний “Ярмарок вакансій” відбувся в Полтавському університеті економіки і торгівлі

У Полтавському університеті економіки і торгівлі вже стало доброю традицією проводити “Ярмарок вакансій”. Черговий “Ярмарок вакансій” відбувся 11 листопада У ньому взяли участь роботодавці з усієї України. Черговий раз студенти і випускники ПУЕТ та інших ВНЗ змогли ознайомитися з діяльністю представлених компаній, підприємств та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування.

Полтавське ГРУ ПриватБанку постійно відвідує “Ярмарок вакансій” та бере в ньому активну участь.

“Щороку вищі навчальні заклади України випускають близько одного мільйона спеціалістів, – говорить Лариса Дроцька, керівник регіонального центру з підбору персоналу Полтавського ГРУ ПриватБанку. – Наше завдання – залучити найкращих з них. Банку потрібні молоді професіонали, які володіють практичними навичками і впевнено орієнтуються в бізнес-реаліях. Як цього досягти? Виховувати молодих спеціалістів зі студентської лави, знайомитися з ними особисто і найкращих запрошувати на роботу ще до закінчення навчального закладу”.

Слід відзначити, що Полтавське ГРУ ПриватБанку та Полтавський університет економіки і торгівлі пов’язують давні, тісні та плідні стосунки. Багато студентів цього навчального закладу проходять практику саме в ПриватБанку. Під час практики студентам надається реальна можливість узяти участь у діяльності банку, кожному дається шанс проявити себе в ролі співробітника.

“Ми завжди із задоволенням проводимо цей захід, – говорить ректор Полтавського університету економіки і торгівлі професор Олексій Нестуля. – Багато компаній та підприємств пропонує свої послуги і робочі місця. Це допомагає нашим студентам знайти роботу. З ПриватБанком нас поєднують роки плідної співпраці. Студенти та викладачі отримують стипендії та заробітну плату в ПриватБанку, а багато наших випускників успішно працюють у цій фінансовій установі. Деякі з них – на посадах ТОП-менеджерів”.

Сьогодні Полтавське Головне Регіональне Управління ПриватБанку – це 69 відділень в усіх районах області, 353 банкомата та 491 термінал самообслуговування.