Крадуть слогани

слогани Зеленського

Креативні слогани Зеленського, які він використовував під час виборів, так припали до душі деяким українцям, що вони вирішили їх запозичити (а простіше – вкрасти) для реклами своєї продукції.

Певно, «позичальники» вважають, що саме слогани Зеленського, фрази типу «Весна покаже, хто де крав» або «Зробимо їх разом» і допомогли йому стати Президентом України. І вважають їх синонімом успішності, креативності, сучасності.

Звичайно, запозичити всю фразу – це вже плагіат. Та й не до кожного товару вона пасує. А от літери «Зе!» можна приклеїти скрізь. І клеять. Ось така реклама «Зе-матраців» з’явилася нещодавно в Пол­таві.

слогани Зеленського

Зе-бізнес: чи можна використовувати слогани Зеленського

слогани Зеленського

Та чи сподобається новообраному президентові Зе­ленському такий Зе-бізнес на його імені? Чи не розцінить він таку рекламу як порушення його авторського права? І ще. Як кажуть, дурний приклад — заразний. Чи не почнуть тепер підприємці масово рекламувати свій товар із додаванням частки «Зе» (на зразок англійського артикля the), який цілком доречно ставити перед конкретним предметом-іменником?

слогани Зеленського

До речі, цими днями В. Зеленський подав до Українського інституту інтелектуальної власності (Укр­патент) заявки на реєстрацію п’яти товарних знаків. Це бренди «Зекоманда», «Ze», «Ze!», «Ze2019», а також ТМ «Команда Зеленського». Ці товарні знаки він планує використовувати в рекламній діяльності, освіті та сфері розважальних послуг, телекомсфері та інтернеті, а також для поліграфії.

Як бачимо, «Зе!» серед них немає. Поки що. Та це зовсім не означає, що можна й далі красти слогани Зеленського. Тим більше у президента.

слогани Зеленського

LIGA.net повідомляє, що всі торгові марки проектів «Студії Квартал 95» зареєстровані на Зеленського. Новообраний Президент України володіє правами на два десятки товарних знаків.

слогани Зеленського

Сергій МИКОЛЕНКО.

231 перегляди(ів)