Спортсмени із Щербанів отримали приз у Всеукраїнських фінальних спортивних змаганнях

із Щербанів

Команда із Щербанів отримала право взяти участь у цих змаганнях , після того, як здобула перемогу в обласному змаганні «Краще спортивне село Полтавщини 2017 року». Тоді представники Щербанівської сільської ради стали кращими у загальнокомандному заліку. Про це 14 грудня розповів на засіданні постійної комісії Полтавської облради з питань молодіжної політики, спорту та туризму Олександр Буцький – начальник обласного управління молоді та спорту.

За інформацією посадовця про підсумки проведення Всеукраїнських фінальних спортивних змагань «Краще спортивне село України 2017 року» нашу область на змаганнях у місті Ворохті Івано-Франківської області представляла команда Щербанівської сільської ради Полтавського району, яка виборола ІІІ місце.

За словами О. Буцького,із Щербанів спортивні здобутки щербанівців – не випадкові. У сільраді Щербанів, яка об’єднує кілька при полтавських сіл, постійно опікуються розвитком спорту. Так, дбаючи про підтримку та розвиток фізичного здоров’я своїх жителів, вивчивши думку громади Щербанівська сільська рада прийшла до висновку – кількість бажаючих займатися спортом та фізичною культурою збільшується з кожним роком, тому з’явилася необхідність будівництва фізкультурно-оздоровчого плавального басейну у селі Розсошенці.

із Щербанів

Сільською радою вже виготовлено проектно-кошторисну документацію. На реалізацію цього проекту у 2017 році виділено 5 млн.грн. з державного бюджету. Крім того, проект має шанси на одержання коштів з державного бюджету у 2018 році. Рішенням обласної ради будівництво басейну включено у Програму соціально-економічного розвитку Полтавської області, тому кошти надійдуть також з обласного бюджету на умовах співфінансування. Більше 80 % витрат на будівництво басейну взяли на себе Державний фонд регіонального розвитку та обласна влада.

Олександр Брусенський

На фото: 1, 2 – Спортивна команда Щербанівської сільради.

На фото: 3. Там буде спортивний комплекс у Розсошенцях.

Фото з Інтернету.

Для збільшення зображення –
натисніть на фото