Стала відома трагічна доля двох полтавців, яких поліція розшукувала майже рік

Поліція Полтавщини таки встановила долю двох полтавців – чоловіка і жінки, яких розшукували як зниклих без вісті з липня 2016 року. Повідомлення про їхнє зникнення весь цей час висіло на офіційному сайті ГУ Нацполіції в Полтавській області. Тепер стало відомо, що зниклих немає в живих – їхні тіла виявили закопаними в Полтавському районі.

Поліція вийшла на слід зниклих, коли 18 червня, як повідомляє Інтернет-видання «Лівий берег», у селі Гутирівці Полтавського району правоохоронці знайшли деталі від машини «Фольксваген», яка належала зниклому Ю. Безніщенку. Потягнувши за ниточку, полісмени розплутали й увесь клубок. Як виявилося, автомобіль ще торік у лісосмузі поблизу села Абазівка Полтавського району зайшли двоє місцевих чоловіків. У салоні вони виявили два трупи – чоловіка і жінки з травмами голови. Там же лежав пістолет із глушником і патрони до нього. Чоловіки вирішили не повідомляти про страшну знахідку поліції, а привласнити автомобіль. На машині загиблого вони відвезли трупи до села Гутирівки і закопали. Мобільні телефони та документи зниклих спалили. Автомобіль, три тисячі доларів та ювелірні прикраси, які зайшли в салоні, чоловіки привласнили…

Одного з них уже затримали. Другого, в гаражі якого знайшли запчастини від вкраденого авто, шукають. Відкрито кримінальне провадження за ст.115 (умисне вбивство) і ст. 289 (викрадення автомобілю) Кримінального кодексу.

Олександр Брусенський
Скан із сайту поліції Полтавщини.