Стали відомі місце проведення чергової сесії облради та чиє імя носитиме полтавський аеропорт

полтавський аеропорт

В Полтавській обласній раді визначилися з місцем проведення чергової сесії облради, яку заплановано на 12 квітня 2018 року та чиє імя носитиме полтавський аеропорт.

Президія Полтавської облради прийняла рішення щодо місця проведення чергової сесії облради. Як відомо, через ремонт сесійної зали пленарні засідання облради проводять поза її стінами.

Попереднє засідання сесії облради відбулося у Горішніх Плавнях, що викликало невдоволення не лише громадських активістів, які не змогли потрапити на сесію, але й протест депутатської фракції «Опозиційний блок», де поставили під сумнів законність виїзних засідань та результат голосувань на сесії облради.

Проведення чергової сесії облради заплановано в м. Лохвиця

Цього разу сесію проведуть у приміщенні Лохвицької райради. А перед тим, 11 квітня, на Лохвиччині на засідання зберуться депутати трьох комісії облради: з питань екології (в Сенчі), розвитку інфраструктури (в Лохвиці), та будівництва (в селі Токарі).

Напевне, зробивши висновки з демаршу опозиції, керівництво облради вирішило забезпечити «чистоту» голосування в сесійній залі. Прийнято рішення, що депутати голосуватимуть не картками різних кольорів, як було у Горішніх Плавнях, а за допомогою пультів мобільної системи.

На сесію винесуть і питання про перейменування Полтавського аеропорту, який набув статусу міжнародного. У проекті рішення з цього питання зазначено, що обласне комунальне підприємство «Аеропорт-Полтава» перейменують в Полтавське обласне комунальне підприємство «Полтавський аеропорт ім. Івана Мазепи». Мотивують це тим, що саме за таку назву проголосувало найбільше полтавців під час Інтернет-голосування.

Олександр Брусенський