Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на екскурсії у ПриватБанку

Студенти Полтавського національного технічного університету

Вже котрий рік поспіль студенти полтавських вишів та коледжів приходять на екскурсії до ПриватБанку, де дізнаються про роботу спеціалістів одного з найбільших роботодавців України. Днями на екскурсію до Полтавського ГРУ ПриватБанку завітали студенти другого курсу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, які навчаються за спеціальністю міжнародна економіка та маркетинг.

В ході екскурсії співробітники ПриватБанку розповіли студентам про роботу спеціалістів масових професій: спеціалістів по обслуговуванню клієнтів, клієнт-менеджерів, касирів-операціоністів та операторів контактного центру. Під час екскурсій студенти дізнались і про можливість проходження практики, яка у відповідності з технологічністю фінансової установи проходить он-лайн. Крім того, банкіри не просто запрошують на роботу, а детально розповідають, з чого можна розпочати кар’єру як під час навчання, так і по закінченні ВУЗу.

На практику до ПриватБанку

“Ми продуктивно співпрацюємо з усіма навчальними закладами Полтави: проводимо екскурсії, читаємо лекції, організовуємо проходження практики студентів незалежно від обраного профілю, розповідаємо про актуальні вакансії та кар’єрні можливості для майбутніх фахівців, про переваги дистанційного навчання – “Онлайн-практика”. А також про те, що з нами кожен може підвищити свою фінансову грамотність, – розповідає Лариса Дроцька, керівник напрямку трудових ресурсів Полтавського ГРУ ПриватБанку. – Усіх запрошуємо проходити практику, а найкращих вносимо до кадрового резерву”.

“Під час екскурсії ми відчули себе VIP-клієнтами, відвідали зал для їх обслуговування, ознайомились з роботою операційного залу, – ділиться враженнями Тетяна Петренко, студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. – Особливо нас вразила зустріч з директором Полтавського ГРУ ПриватБанку Цись Олександром Григоровичем. Який запросив нас до свого кабінету та розповів багато цікавого. Хочеться висловити слова вдячності всім працівникам ПриватБанку в м. Полтава за можливість побачити “зсередини” роботу банку та побажати їм бути успішними у своїй діяльності”.