Суд «ГУ ПФУ проти полтавських військових пенсіонерів» знову перенесли через неявку позивача

Тараторін не з'яився на судове засідання

Призначене на сьогодні слухання судової справи в Ленінському районному суді Полтави за позовом начальника головного управління ПФУ в Полтавській області Володимира Тараторіна до Координаційної ради громадських ветеранських організацій силових структур Полтавщини, не відбулося.

На судове засідання знову не прибув позивач – начальник головного управління ПФУ в Полтавській області В.Тараторін. Сьогодні мало б відбутися вже третє судове засідання по справі, в якій В. Тараторін виступає позивачем, а Координаційна рада громадських ветеранських організацій силових структур Полтавської області, яку представляє її очільник Олександр Марущенко – відповідачем. Але й сьогодні сам позивач знову не прибув на судове засідання.

Володимир Тараторін вже втретє не прибув на судове засідання

Як вже повідомляла «ПП», першого разу в травні 2018 року В. Тараторін не прибув на засідання без пояснень причин, друге засідання в липні теж не відбулося через те, що він знову не прибув до суду, мотивуючи службовим відрядженням до Києва. Причиною сьогоднішньої неявки В. Тараторін у своїй заяві на імя судді Р. Тимчука вказав перебування у черговій плановій відпустці.

В. Тараторін ігнорує судові засідання
Володимир Тараторін не з’явився на третє судове засідання

6 серпня, відповідаючи на запитання «ПП» щодо його ставлення до судової тяганини з військовими пенсіонерами та перспектив його участі в засіданні суду 16 серпня 2018 року, В. Тараторін відповів таке:

-Розумієте, тут яка ситуація… З одного боку вона навіть смішна. Вони (представники військових пенсіонерів – авт.) свого часу зверталися до нас і ми прораховували для них всі можливі і навіть не можливі варіанти збільшення пенсій. Потім, хай і не за нашим прикладом, але ми були ініціаторами, було прийнято Постанову Кабміну № 103 і вони отримали ці пенсії. Він (О.Марущенко – авт.) першим прийшов до нас і подякував. Але потім з’явився цей пасквіль (лист до низки міністерств та ПФУ щодо нібито до бездіяльності В. Тараторіна – авт.). По-іншому цього листа я не можу назвати. Це не мене образили, а образили весь колектив… Адже саме колектив сидів до пізньої пори, перераховували ці пенсії для того, щоб зробити все можливе для того, щоб задовольнити їхні запити…

Чи піду я на третє засідання суду? Все залежатиме від того, який буде в той день мій робочий графік… Мені хотілося б, щоб він (О. Марущенко – авт.) просто прийшов до нас, як чоловік, ми зібрали б колектив і він просто вибачився. Мовляв, вибачте, погарячкував… І на цьому все б закінчилося. Мені від нього нічого не потрібно. Мені образливо за тих людей, які стараються і працюють. У нас дуже здоровий і міцний колектив, досвідчені люди. Не просто так наше управління входить до п’ятірки кращих в Україні поміж 26 регіонів. Мені шкода цих людей, які багато працюють… Вибачення Марущенка для мене було б достатньо…

Не дочекавшись В. Тараторіна, група «підтримки» О. Марущенка з числа військових пенсіонерів. Які прибули, щоб взяти участь у засіданні суду, розійшлася. Наступне засідання призначене на 16.00 18 вересня 2018 року.

Олександр Брусенський

Фото автора