Світ рослин: усе для саду, дачі та городу

Світ рослин

Уже понад 12 років мережа магазинів «Світ рослин» працює для Вас! Наш перший магазин з`явився ще в далекому 2005 році. На сьогоднішній день, мережа магазинів «Світ рослин» значно розширилася – в Чернігові їх вже 6, в Полтаві 3 магазини, а нещодавно відкрився ще один в Кременчуці.

Частиною мережі «Світ рослин» є інтернет-магазин svitroslyn.ua, який щодня відправляє замовлення в усі регіони України та користується популярністю у більш ніж у 1 мільйона відвідувачів.

Магазини працюють за принципом особистого помічника для кожного дачника та садівника:

  1. Ви зможе знайти Світ Рослин все необхідне (та навіть більше!) за самими вигідними цінами.
  2. Постійно оновлюється асортимент: насіння, ґрунти, добрива, цибулини квітів, засоби захисту рослин, садовий інструмент, кімнатні рослини, вазони, садові фігури та багато іншого.
  3. Проводяться навчання продавців-консультантів. Вони завжди в курсі останніх новинок і з радістю допоможуть Вам знайти саме те, що Вам потрібно та зорієнтуватись в шаленому розмаїтті товарів.
  4. 100% гарантія якості товару, тому в разі виявлення заводського дефекту товару – Ви можете обміняти його на товар належної якості або ми повернемо Вам сплачені кошти!

Мережа магазинів «Світ рослин» напряму співпрацює з найвідомішими виробниками та пропонує тільки якісний товар перевірених торгових марок.

Саме тому покупці завжди можуть бути упевненими, що придбані товари гарантовано відповідають заявленим сортам та мають усі відповідні сертифікати якості.

Світ Рослин

А чи відомо Вам, що до 80% засобів захисту рослин на ринку України – підробка або зберігається в неналежних умовах (при дуже високих температурах влітку або дуже низьких температурах взимку)? За таких умов засоби перестають діяти на шкідників та лікувати хвороби рослин, а іноді, можуть навіть стати отруйними для людини. В мережі магазинів «Світ рослин» товар завжди зберігається в належних умовах, тому, купуючи у нас Ви можете бути впевнені в якості!

А ще саме зараз, напередодні нового весняного сезону, ми дуже раді повідомити Вам про повне оновлення та розширення асортименту! Смачні помідори, велика кількість сортів капусти, перцю, моркви, величезний асортимент хрумких огірочків … Понад 1000 нових сортів насіння від відомих виробників України, Голландії, Франції, Німеччини, Польщі та інших. А також, безмежний вибір насіння від перевірених торгових марок: GL Seeds, SeedEra, Садиба центр, LedaAgro, Яскрава та ін.

«Світ рослин»: витрачайте Ваш час та кошти розумно!

Мережа магазинів «Світ рослин» працює для Вас, щоб Ви мали можливість придбати Ваші улюблені та ексклюзивні сорти насіння за найкращим цінами в одному місці.

4 способи зекономити разом з торгівельною мережею «Світ рослин»

  •  Щопонеділка діє соціальна програма, що передбачає знижку 10% для учасників АТО, багатодітних родин, пенсіонерів, інвалідів І, ІІ та ІІІ Світ Рослин груп.
  • Придбавши товар на суму від 200 грн одним платежем, Ви гарантовано отримуєте дисконтну картку зі знижкою 3% на кожну наступну покупку; на суму від 1000 грн – картку на знижку 7%.
  • В мережі магазинів «Світ рослин» діє Програма лояльності для постійних покупців, яка дозволяє накопичувати бали та обмінювати їх на дисконтні картки.
  • Кожні два тижні діє Нова акція «Хіт-ціна»: спеціальна пропозиція на 4 і більше актуальні товари з асортименту, на які діють додаткові знижки від -15 до -35%.

Новий сезон розпочато! Ми будемо раді бачити Вас за адресами:

вул. В. Тирнівська, 39а т.(0532) 64-20-41 (Половки)

вул. Європейська, 63 т.(0532) 64-20-46 (Конкорд)

вул. Європейська, 145 т.(0532) 64-20-43 (зуп.Чайковського)

svitroslyn.ua