«Голос» Святослава Вакарчука почули у Полтаві

Святослав Вакарчук і його команда в Полтаві

Святослав Вакарчук представив у Полтаві свою партію «Голос», а «Океан Ельзи» відіграв безкоштовний концерт у рамках передвиборчого «Туру Змін». Дійство відбулося 2 липня. О 18.00 розпочалася відкрита зустріч зі Святославом у Петровському парку, а о 20.00 в парку «Перемоги» – знайомство з Командою змін та власне безкоштовний концерт.

16 травня 2019 року Святослав Вакарчук заявив про створення своєї партії «Голос» і про її участь у парламентських виборах. Зустрічі в Полтаві провели без запрошень. На зустрічах були присутні кандидати у народні депутати по мажоритарних округах Анна Політуча, Ростислав Зауральський, Артур Кобзар та Оксана Гуйда. Решта команди — київські учасники.

Святослав Вакарчук і його команда
Кандидати у народні депутати по мажоритарних округах Анна Політуча, Ростислав Зауральський, Артур Кобзар та Оксана Гуйда.

Святослав Вакарчук: «Ідемо захищати честь, гідність і добробут кожного українця»

Перед концертним виступом Святослав зі сцени говорив про свої наміри в політиці та причину, чому вирішив стати народним депутатом.

Святослав Вакарчук В Полтаві
Концерт “Океан Ельзи” в Полтаві 2 липня

«28 років політики обіцяють нам, що якщо ми виберемо їх, то заживемо щасливим життям. У 91-му році, я пам’ятаю, мої старші колеги возили в Польщу товари. Поляки готові були купити все, в Польщі не було взагалі нічого. Вони купували наші праски, електротовари, одяг. Їхній добробут тоді був значно нижчим від нашого українського. І що сталося? Сьогодні поляки мають зарплати вчетверо вищі за українські, сьогодні в них нормальні суди (судова система), якісні дороги, гарні університети, вони є членами Євросоюзу і НАТО, а українці їздять туди збирати полуницю.

Святослав Вакарчук з концертом в Полтаві
Зібралося чимало полтавців на концерт С. Вакарчука

То ж до чого ми дожили за 28 років? Хто в цьому винен? У цьому винні старі політики, які постійно, знов і знов рвуться до влади, розказуючи, що на цей раз вони змінилися і все буде по-новому. Я особисто їм не вірю. Я не мав би нічого проти, якби ці люди показали особистим прикладом зміни в собі й у країні. Але вони приходять лише для того щоб обманювати і зраджувати.

СВятослав Вакарчук, Океан Ельзи
Концерт “Океан Ельзи”

Нічого персонального, це просто досвід. Саме тому на президентських виборах був той результат, який є. Люди так проголосували, бо хочуть змін. Людям набридли ті самі, а найголовніше – корумповані, брехливі обличчя, які приходять у політику і розказують нам про те, що вони цього разу будуть щось змінювати. Найбільше мене дратують ті, хто розказує, що не треба ділити на старих і нових політиків, що були нормальні люди, які щось робили в політиці. Так, були справді, але їх меншість…»

Святослав Вакарчук з повноцінними концертами та команда його партії «Голос» відвідає також Кременчук і Горішні Плавні.

Галина СЕМЕНЕНКО

Фото, відео автора