Сьогодні в Канаді починаються «Ігри нескорених», в яких беруть участь двоє поранених в АТО полтавців

Ігри нескорених

У канадському місті Торонто сьогодні стартують міжнародні змагання Invictus Games, участь у яких беруть 550 військових із 17 країн світу, котрі отримали поранення під час бойових дій.

У складі Національної збірної України 15 спортсменів і ще стільки ж в резерві. Усі вони – представники Збройних Сил, Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби. Серед учасників двоє полтавців – 23-річний військовослужбовець Юрій Дмитренко та 28-річний капітан ЗСУ Павло Будаєвський. П. Будаєвський, Ігри нескорених який отримав поранення в 2014 році на Донеччині, єдиний учасник української збірної, який братиме участь на усіх чотирьох представлених на змаганнях дистанціях із плавання.

Українську збірну в Торонто зустріли представники Конгресу українців і численна українська діаспора з прапорами і гімном.

Довідка «ПП»: Ігри Нескорених (Invictus Games) – міжнародні ігри в паралімпійському стилі, заснованих принцом Гаррі. Участь у них беруть поранені військовослужбовці тa ветерани, які змагаються в плаванні, баскетболі на візках, волейболі сидячи, веслуванні Ігри нескорених на тренажерах, пауерліфтингу тощо. Перші Ігри нескорених пройшли 2014 року в Олімпійському парку королеви Єлизавети у Лондоні. Другi iгри відбулися 8 травня 2016 року в штаті Флорида (США).

Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених 2017 року в Торонто як справжній союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу а також в АТО на сході України.

Олександр Брусенський

Фото із офіційного сайту Invictus Games
(https://invictusgames.in.ua)

Для збільшення зображення –
натисніть на фото