Сьогоднішня сесія Полтавської міськради проходила без активіста з автомобільною шиною

сесія

Сьогоднішня сесія Полтавської міськради проходила за підвищених заходів безпеки.

Зокрема, всіх, хто заходив до приміщення міськради, ще на порозі зустрічали полісмени з металошукачами і перевіряли вміст сумок. Потім всі, хто піднімався сходами на другий поверх міськради, де збиралися депутати, мали так само пройти через кордон поліції. На першому ті других поверхах за столами сиділи в повній готовності бійці поліцейського спецпідрозділу. А вхід до зали, де мала проходити сесія, надійно заблокували до десятка охоронців і поліцейських. Депутатів у сесійній залі від виборців так само відділяв кордон охоронців…

сесія

Певну напруження в злагоджену роботу охоронців вніс один із полтавців, котрий зумів пройти на другий поверх міськради з… автомобільною шиною в руках, пакетам із сміттям, з ртутною лампою та пластмасовим екраном від монітору. Але до зали. де проходила сесія, із своїм «скарбом» полтавець Сергій Антоненко, який напередодні сесії закликам полтавців зносити сміття до міськради, так і не потрапив. Дорогу йому переступили охороні і наполегливо запропонували покласти до камери схову на першому поверсі, все, що він з собою приніс. У тому числі, а автомобільну шину. Словесна перепалка ні до чого не призвела: активіста, який бореться за чисту екологію у Полтаві, допустили до зали лише після того, як він залишив у коридорі свої «подарунки» депутатам.

сесія

«Я корінний полтавець, протестую через те, що в Полтаві не відбувається сортування сміття, взагалі відсутнє збирання небезпечних відходів – ртутних ламп, термометрів, порушується законодавство про відходи, екологічне законодавство, і ніяк не вирішується проблема з переповненим Макухівським сміттєзвалищем…», – пояснив він кореспонденту «ПП» мету своєї акції.

Правда, С. Антоненку таки дали можливість виступити від мікрофону, який встановили для «громадськості». Але ніякого рішення сесія після його промови не було прийняла.

Олександр Брусенський
Фото автора.