Танки бруду не бояться! У Полтаві проходять змагання пілотів і штурманів квадрациклів

квадрацикл

На свій «квадро зліт» до Полтави прибули майже 200 власників квадрациклів та спеціально переобладнаних джипів не лише майже із всієї України, але навіть і з Польщі.

Свої незвичного вигляду грізні машини та квадра цикли пілоти і штурмани виставили сьогодні зранку на Театральному майдані, де всі бажаючи мали змогу оглянути їхніх «залізних коней» та поспілкуватися з учасниками зльоту. Виставка, попри суботній ранок та дощову погоду, зібрала чимало полтавців – як любителів екстремальних видів спорту, так і тих, хто прийшов подивитися на дійство, яке вперше проводять у Полтаві.

квадрацикл

Один із організаторів зльоту, керівник спортсменів з Харкова Роман Старигін, розповів журналістам, що Полтаву обрали поміж інших міст України не лише, що поряд з містом є чудова траса для перегонів, але й через те, що тут живуть «чудові і доброзичливі» люди.

квадрацикл

А керівництво міста допомогло у вирішенні практично всіх організаційних питань для успішного проведення виставки квадрациклів та перегонів. Гонки на квадра циклах, байках, гідро циклах тощо, за словами Р. Старигіна, це форма активного відпочинку тих, хто сьогодні приїхав до обласного центру. Захід став загальноукраїнським, б до Полтави приїхали спортсмени із Західної України – Волині, Львова, Ужгороду… Є учасники із Сєверодонецька, Чернігова, Одеси тощо. Практично із всіх міст України, зазначив керівник команди харків’ян.

квадрацикл

Після відкриття виставки, переважно техніки відомих автомобільних компаній BMW, Suzuki, Honda тощо, знайомства учасників зльоту та спілкування з полтавцями, колони квадрациклів, джипів, УАЗів вирушили за місто. Там, біля приміського селища Гора (Полтавський район) почалися перегони учасників зльоту. Триватимуть змагання 11-12 листопада. Довжина траси – від базового табору пілотів і штурманів, по 7,5 км в обидва боки. За словами Р. Старигіна, дощова погода не стане на перешкоді відчайдухам, котрі захоплюються екстремальними гонками на квадра циклах. Навпаки, заявив він, спортсмени самі шукають багнюку, щоб привнести в гонки елементи екстриму та драйву…


Олександр Брусенський
Фото і відео автора