Теплові насоси – це дуже вигідно, зручно й по-сучасному. Вони використовують до 75% енергії з природи

теплові насосои

Неабиякою проблемою для багатьох українців стало зростання вартості газу та інших комунальних послуг. На щастя, наука не стоїть на місці й зараз є альтернатива дорогому опаленню. Це теплові насоси, які для обігріву приміщень відбирають тепло глибинних шарів землі, води або повітря.

Принцип роботи теплових насосів нагадує роботу холодильників (тільки навпаки). Сучасні теплові насоси дозволяють безкоштовно використовувати близько 75% опалювальної енергії з природи, й лише 25% енергії необхідно затратити для роботи самого приладу. Тобто власники теплових насосів заощаджують 3/4 коштів, які треба було б витратити на газ, електроенергію або теплові насоси дизпаливо!

Існує таке поняття як “коефіцієнт перетворення”, він показує, скільки вироблено КВт тепла при споживанні одного КВт електроенергії. Наприклад, електричний котел при споживанні 1 КВт електроенергії виробляє до 1 КВт тепла. А сучасний тепловий насос – 4–5 і навіть більше!

Теплові насоси успішно застосовують для обігріву житла, офісів, магазинів, виробничих, складських приміщень тощо. Крім опалення, вони теплові насоси забезпечують гаряче водопостачання та кондиціювання повітря.

Залежно від джерела відбору тепла існують:

геотермальні теплові насоси (використовують тепло землі, наземних або підземних грунтових вод);

повітряні (джерелом відбору тепла є повітря).

Коли температура навколишнього повітря падає до -10 градусів С (у нашому кліматичному поясі таке трапляється до 15 днів за зиму), повітряному тепловому насосу слід допомагати газовим чи електричним обігрівачем. Загалом за опалювальний сезон треба розраховувати, щоб тепловий насос покривав потребы приблизно 70-80%.

Геотермальний теплові насоси тепловий насос незалежний від погодних умов, адже температура землі практично незмінна. Правда, встановлення такого насосу обійдеться дорожче, бо доведеться виконувати земляні роботи та бурити свердловину.

Загалом кожен тип насосів має свої переваги та недоліки. Фахівці компанії «New line energy», яка запроваджує енергонезалежні програми на Полтавщині, радо проконсультують вас та підберуть саме той насос, який буде для вас найефективнішим.

Основні принципи, на які орієнтуються наші фахівці при виборі устаткування – надійність, довговічність, ефективність та простота в експлуатації.

Зателефонуйте нам, і наші фахівці приїдуть до вас, вислухають ваші побажання, оцінять фронт робіт та в найкоротші терміни нададуть найбільш підходящу комерційну пропозицію.

Пам’ятайте, що чим довше ви теплові насоси зволікатимете та нарікатимете на дорожнечу, тим довше платитимете за дорогий обігрів. Теплові насоси – це дуже вигідно, зручно й сучасно.

Крім теплових насосів, «New line energy» пропонує сонячні електростанції, сонячні колектори та інше устаткування, яке дозволяє суттєво економити й бути незалежним від надавачів комунальних послуг.

А оскільки зараз в Україні діє програма Міжнародного банку розвитку та реконструкцій(ЄБРР) IQ energy, яка дозволяє компенсувати до 35% від вартості обладнання та послуг і це робить встановлення нового обладнання ще привабливішим.

Звертайтеся:

0675466076; 0991609678;

м. Полтава, вул. Визволення, 22;

@-mail: nle.in.ua@gmail.com

www.newlineenergy.com.ua

Для збільшення зображення –
натисніть на фото