Платіжні термінали ПриватБанку “одружують”полтавців без готівки

Платіжні термінали ПриватБанку

Платіжні термінали банку – це один з головних інструментів безготівкових розрахунків. Швидкість обслуговування, контроль та прозорість фінансових послуг, також максимальна зручність оплати послуг для клієнта – головні переваги POS-терміналів.

Переваги сервісів для безготівкових розрахунків:

зарахування платежів клієнтів на рахунок – на наступний робочий день;

адаптоване призначення платежу – за видами послуг;

отримання виписки на адресу електронної пошти зі зручною для клієнта періодичністю: щотижня, щомісячно.

“Безготівкові розрахунки надійно увійшли в життя кожного з нас. Так, протягом 2018 року тільки у Полтавській області клієнти ПриватБанку оплатили через POS-термінали товарів і послуг більш ніж на 7 мільярдів гривень. Загальна кількість транзакцій становить 47 млн , – говорить заступник директора Полтавського ГРУ ПриватБанку по роботі з торговими підприємствами, керівник напрямку “Еквайринг” Владислав Мельниченко. – Нещодавно у Полтаві та області в РАЦСах встановили платіжні термінали ПриватБанку. Тож одружитись можна без готівки”.

Відтепер нареченим не треба виходити з кабінету і шукати банківську касу. Не слід нервувати, а чи відкрита вона. Здійснити оплату можна миттєво через POS-термінал ПриватБанку.

Еквайринг від ПриватБанку дає підприємству низку приємних бонусів – вдається відчутно скоротити витрати на інкасацію чи здавання виручки, збільшити швидкість обслуговування клієнтів, використовуючи безконтактну технологію PayPass, а також збільшити свій прибуток та товарообіг.

POS-термінал – це ще й безкоштовні виписки в електронному вигляді, послуга поповнення телефону для клієнтів, обслуговування обладнання, рекламні матеріали для брендування торгових точок. Еквайринг відкриває можливість до підключення ряду програм ПриватБанку, що зроблять торгову точку ще більш привабливою для покупців – “Бонус Плюс”, “Миттєва розстрочка” та сервіс безвідсоткової розстрочки “Оплата частинами”.

Персонал торгової точки може пройти безкоштовне online-навчання, у результаті якого зможе правильно проводити операції зі всіма видами карт. Підключитися до еквайрингу ПриватБанку можна будь-яким зручним способом: на сайті банку, у Приват24 для бізнесу (меню “Послуги” > “Еквайринг” > “Заявка на підключення”) або у найближчому відділенні.

Сьогодні у Полтаві та області платіжні термінали ПриватБанку встановлено у 7500 підприємств та організацій, серед яких – магазини, підприємства сфери побуту, нотаріальні контори, РАЦСи, лікарні, громадський транспорт та багато інших установ.