ТОМАТІС-ТЕРАПІЯ У ПОЛТАВІ

Метод Томатіса – це система слухових тренувань. Мета методу полягає в поліпшенні здатності мозку сприймати і переробляти інформацію, сприйняту на слух.

Метод Томатіса застосовується в таких випадках:

• корекція хвороб: аутизм, синдром Дауна, енурез, дислексія, заїкання, гіперактивність, синдром дефіциту уваги, затримка мовного розвитку, порушення координації руху, нервовий тік;

• адаптація в соціальному середовищі: невпевненість у собі, сором’язливість, відсутність друзів, дратівливість, небажання вчитися або працювати;

• збільшення Томатіс життєвої енергії: втома наприкінці дня, депресії, неврози, апатії, підготовка до пологів.

Метод Томатіса не є ні лікуванням будь-якого захворювання. Він не є й засобом діагностування якогось медичного або психологічного порушення.

Фахівець методу Томатіса в Полтаві – Попова Ельвіра Олександрівна, вчитель Монтессорі, голова громадської організації “Навчально-реабілітаційний центр “Соняшник”; і провідний педагог із томатісбільш ніж двадцятирічним стажем роботи з дітьми.

Основними напрямками її педагогічної діяльності є мовна терапія і корекція негативного поведінки у дітей зі складними вадами розвитку. Великою популярністю у батьків і серед педагогів користуються її семінари-практикуми, присвячені питанням виховання, розвитку, навчання звичайних дітей і з патологіями розвитку.

Найзначнішим досягненням фахівця на сьогодні є створення унікального в Полтавській області навчального центру для дітей із аутизмом. Саме синтез професіоналізму, високої кваліфікації й величезного практичного досвіду дозволяє їй складати індивідуальні програми за методом Томатіса для кожного клієнта таким чином, щоб отримувати якісні результати.

Зателефонуйте Томатіста переконайтеся самі.

Запис на консультацію за телефоном (066) 381-59-55.

Шукайте нас у facebook – група «Томатіс-Полтава» https://www.facebook.com/groups/586440944866022/

Інформацію про фахівця ви можете перевірити на офіційному сайті Томатіс https://www.tomatis.com/ru/Как-нас-найти.html

Пам’ятайте про те, що тільки фахівцям, зазначеним на сайті, компанія TOMATISDEVELOPPEMENTS.A. дозволяє працювати за Методом Томатіса.

Для збільшення зображення –
натисніть на фото