ТОВ “БФ-Логістик”: європейська спецтехніка за доступною ціною

спецтехніка

Сьогодні “БФ-Логістик” – одна з небагатьох компаній в Україні, яка не лише поставляє якісну продукцію (а це вживана європейська спецтехніка), а й надає гарантію на неї.

Три роки тому група полтавських фахівців, які мали 10-річний і більше досвід роботи в компаніях з імпорту техніки, тривалі зв’язки у різних європейських країнах та бажання по-новому працювати, об’єднали свої зусилля й створили ТОВ “БФ-Логістик”. Нова компанія, впевнено увійшовши на український ринок, одразу продемонструвала чесність та відповідальність ведення бізнесу.

– Усе – завдяки багаторічній співпраці із кількома десятками торгових майданчиків у країнах Євросоюзу, – пояснює директор компанії Євген Воловненко. – Отримуючи докладну й достовірну інформацію про те, у якому стані спецтехніка, ми виключаємо всі ризики, пов’язані із постачанням техніки під замовлення. Ще однією безперечною перевагою такого тривалого співробітництва є дилерські знижки, які ми отримуємо від наших партнерів за кордоном. Це істотно знижує ціну техніки в Україні. Сьогодні європейська спецтехніка широко використовується у багатьох сферах, особливо на будівництві та в сільському господарстві, що зумовлює її необхідність.

“БФ-Логістик” спеціалізується у тому, щоб швидко, безпечно і недорого підібрати, привезти та розмитнити потрібну машину. Тобто клієнт лише висловлює свої побажання щодо ціни – якості, решту роблять професіонали. Й усе це – за лічені дні: тиждень-два від отримання замовлення. Тож не дивно, що сьогодні порівняно молоду компанію вже добре знають як полтавські виробники, так і за межами області.

спецтехніка

Європейська спецтехніка має низку переваг перед вітчизняною

Навіть імпортна техніка, яка виготовляється для імпорту в Україну, суттєво програє у порівнянні з тими машинами, які мають служити європейським споживачам. Щоб спецтехніка була дешевшою для українського ринку, виробники відмовляються від сучасного дизайну кабіни, автоматики й нерідко використовують менш якісні комплектуючі та матеріали – від металу до пластмаси. Отож, техніка вироблена для роботи у Європі (нехай навіть це вживана європейська спецтехніка), слугуватиме довше.

Вживана європейська техніка ділиться на три групи, – продовжує Є. Воловненко:спецтехніка

 • По-перше, це спецтехніка, яка використовувалася українцями: їздила українськими дорогами, використовувала вітчизняне паливо, обслуговувалася нашими сервісами… Одразу зауважу, така техніка у нас не продається, ми ніколи не мали справи з продажем подібних пристроїв.
 • Друга група – це вживана європейська техніка, яка привезена у неробочому стані й відновлювалася в нашій державі. Для цього ремонтники інколи закуповують “рідні” запчастини, інколи використовують підручні засоби. Ця спецтехніка також відсутня у нашому асортименті.
 • Третя група, яку ми поставляємо з Європи – лише робоча спецтехніка. Така спецтехніка зберігає свою високу продуктивність навіть після тривалого терміну експлуатації (навіть вживана спецтехніка).

Ми маємо своїх інженерів на багатьох майданчиках, яким довіряємо. Вони надають нам розгорнутий опис кожної одиниці. А ми на підставі цього даємо гарантію продукції, яку продаємо.

Вживана європейська спецтехніка, яку поставляє ТОВ “БФ-Логістик”:

спецтехніка

 1. телескопічні, фронтальні навантажувачі;
 2. бульдозери, дорожні катки;
 3. штабелери та ричтраки;
 4. екскаватори та екскаватори-навантажувачі;
 5. прес-підбирачі;
 6. причепи-зерноперевантажувачі;
 7. причепи-гноєрозкидачі;
 8. зернозбиральні комбайни;
 9. трактора, жатки, адаптери;
 10. силосні й сінажні причепи.

Крім того, компанія налагодила виробництво власної продукції. Це складська європейська техніка, навісне обладнання, ковші, захвати, снігоочисні відвали, монтажні люльки та інша спецтехніка.

Вживана європейська техніка користується попитом серед полтавських підприємств

Так, одне з підприємств групи компаній “Кернел” закупило в полтавської фірми навісне устаткування, а торгова мережа “Брусничка” – велику партію складського устаткування. Європейська спецтехніка виправдовує себе за ціною та якістю.

Розповідає директор і про комбайн “John Deere”, який минулого літа замовило сільськогосподарське підприємство з Глобинського району. Керівник довго придивлявся до нас, цікавився відгуками її попередніх клієнтів, аж поки наважився зробити замовлення. Комбайн його мрії доставили з Литви, розмитнили, поставили на облік в Україні та перегнали на Глобинщину всього за 8 днів!

– Клієнта не має хвилювати, якою кров’ю та за яку ціну ми це робимо, – переконаний директор. – Спецтехніка має буди доставлена вчасно і відповідати заявленим вимогам. Ми розуміємо труднощі, з якими стикаються українські аграрії. Якщо у 2016 році 70-80% наших замовників становили агропідприємства, то торік ми виконували переважно замовлення будівельних компаній. Нова техніка часто недосяжна для українських виробників, причина проста – банально не має коштів! А тому альтернативою може стати спецтехніка, придбана в кредит.

Компанія пропонує вигідні кредитні умови на оформлення сільгосптехніки, а також допомагає по страхуванню. Основний критерій надання послуг – фінансовий стан змовника. Переваги такої угоди очевидні – спецтехніка відразу використовується замовником і дає прибуток, а значить є можливість вносити платежі вчасно.

Радимо звернути увагу на продукцію “БФ-Логістик”: європейська вживана спецтехніка – якісна й недорога.

Звертайтеся: м. Полтава, вул. Котляревського, 1/27, оф. 308

Тел.: +38 (066) 573-31-86, +38(096) 044-75-03

bf-logistic.com.ua