Цього разу пронесло. Повінь відступає?

повінь

В обласному управлінні з питань цивільного захисту населення, посилаючись на дані Полтавського обласного центру з гідрометеорології повідомили, що рівень води в річках Полтавщини не перевищує позначки, за якою починається затоплення населених пунктів. Повінь відступає.

В управлінні цивільного захисту, зокрема, повідомляють, що «За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології, станом на 5 квітня 2018 року на території області рівні води в річках та на гідротехнічних спорудах знаходяться в межах сезонної норми.

Спостерігається вихід води на заплаву (перевищення фактичного рівня води над відміткою виходу води на заплаву) наступних річок: Сула на 51 см (пункт спостереження м. Лубни), Удай на 16 см (пункт спостереження м. Прилуки Чернігівська область), Псел на 71 см (пункт спостереження м. Гадяч), Хорол на 48 см (пункт спостереження м. Миргород), Ворскла на 11 см (пункт спостереження м. Полтава) та Мерло на 62 см (пункт спостереження м. Богодухів Харківська область).

Перевищення фактичного рівня води над відміткою початку затоплення населених пунктів і об’єктів господарювання немає. Обстановка на водних об’єктах та господарських водних системах контролюється обласним управлінням водних ресурсів…».

Одночасно в управлінні наголошують, що «станом на 5 квітня на території області, внаслідок інтенсивного танення снігу, виникла загроза підтоплення приватних житлових будинків та автомобільних доріг. Підрозділи ДСНС п’ять разів залучались для відкачки талої води. Відкачано 2980 м3 води…».

Олександр Брусенський

Фото ГУ ДСНС в Полтавській області