Тут покупці економлять час і гроші

Кілька місяців тому взявся модернізувати систему опалення та водопостачання у своєму будинку. Підштовхнуло до цього подорожчання комунальних послуг. Про утеплення вікон, дверей ми подбали ще раніше, а от замінити старий опалювальний котел на новий, енергоощадний, довго не наважувалися. Зупиняло й те, що треба ж було спочатку вивчити питання, розібратись, який саме котел вибрати… Довго шукав інформацію в Інтернеті, розпитував знайомих, особливо тих, хто нещодавно займався ремонтом чи міняв котел. Але їхні відповіді були доволі суперечливими. На щастя, один зі знайомих порадив звернутися в Центр комплектації систем опалення VSK-Style (ВСК-Стайл).

Спочатку я просто розгубився: такий широкий вибір, як тепер кажуть, кліматичної техніки, просто шокував. Та на допомогу прийшли працівники центру й надали вичерпну консультацію. Хлопці – справжні фахівці! До всього, дуже ввічливі, терплячі, зразу видно, що вони консультують не для того, щоб “відшити” покупця, а виявляють щиру зацікавленість.

Справді, переважна більшість людей з ремонтом стикається не так часто (хоча й кажуть, що ремонт – це те, що ніколи не закінчується). До того ж, наука не стоїть на місці, й постійно з’являються якісь нові, модернізовані моделі. Пересічні люди про них можуть і не знати. Ось чому фахові консультації в центрі (причому цілком безплатні) дуже важливі.

Ще мені дуже сподобалося, що в Центрі можна знайти всі необхідні для комплектації деталі. Тут є все до найменшого краника чи гвинтика! А що саме знадобиться – теж підкажуть працівники центру. Отож вам не доведеться бігати по різних магазинах і весь час щось докуповувати чи годинами вишукувати потрібну деталь у Інтернеті. Це – ще одна безсумнівна перевага Центру.

– Ми робимо все можливе, щоб покупці економили свій час, а значить, і гроші, – говорить директор Центру Микола Вовк. – Надаємо максимально можливу технічну консультацію (звісно, наскільки це можливо по телефону), причому вона стосується не лише окремої одиниці товару, а загалом комплексного рішення модернізації житла. Ми абсолютно чесні з покупцями й не перекладаємо помилки на їхні плечі, адже передусім прагнемо, щоб наші клієнти залишилися задоволеними.

Центр комплектації систем опалення VSK-Style (ВСК-Стайл) виник у 2011 році. За п’ять років існування цієї компанії тисячі полтавців скористались її послугами, належно оцінивши і широкий асортимент товарів, і їхню якість та надійність, підтверджену необхідними документами, і зручні та вигідні умови купівлі як власне у магазинах у Полтаві, так і в Інтернеті.

– Одразу заявляю: китайських виробів у нас ви не знайдете – ми ними не торгуємо, – наголошує Микола Вовк. – Працюємо лише з винятково якісними та надійними товарами перевірених виробників, зокрема наших вітчизняних. Поряд з італійськими біметалічними радіаторами Global пропонуємо радіатори Алтермо, виготовлені в Полтаві. Вони теж якісні, але значно дешевші за світовий бренд. Тож підберемо товар на будь-який смак і гаманець.

Вибір у центрі й справді широкий. Ось котли  від німецького бренду Roda, причому різних модифікацій: електричні, твердопаливні, парові генератори… Поряд продукція інших світових та вітчизняних виробників: Бош, Донтерм, Buderus, ІДМАР та інші. Поціновувачам теплої підлоги пропонуються збірні вузли Profactor, VALTEC, GIACOMINI.

А ще тут є біметалічні й чавунні радіатори, циркуляційні насоси, конвектори, колонки, насоси для води, фільтри… Усього й не перелічити. Чим прохолодніше стає за вікном, ти більше ми цінуємо тепло та затишок у оселі. Створити його допоможе VSK-Style . Завітайте на сайт vsk-style.com.ua та переконайтеся самі!