У фермерському господарстві “Грига” вчились аграрії з усієї України

Компанія “Сингента” активно підтримує та допомагає сільгоспвиробникам, які з нею співпрацюють. Зокрема, навчає ефективним та прибутковим технологіям. Ось і 14 вересня у фермерському господарстві “Грига”, що в с. Василівці Полтавського району, відбулася традиційна “Майстерня аграрія”.

Виступаючи перед гостями, господар заходу, відомий фермер Володимир Грига згадав, як одинадцять років тому починав співпрацювати з “Сингентою”. Директор Північного бізнес-регіону компанії Олександр Воропін, продовжуючи його виступ, запевнив, що компанія й надалі постійно консультуватиме своїх партнерів та надаватиме іншу підтримку.

На поля до В.Григи з’їхалося понад 300 учасників семінару з різних куточків України. Увагу присутніх передусім привертали демонстраційні поля зі зразками гібридів кукурудзи та соняшнику. Поряд демонструвалася потужна техніка компанії “Агрістар” – партнера заходу.

Урожай починається з насіння, тож учасники “Майстерні аграрія” дізнались, як правильно його готувати та протруювати. При цьому фахівці “Сингенти” навчали елементарним правилам роботи з отрутохімікатами. І, звичайно ж, іншим секретам вирощення високих урожаїв.

Зінаїда МАТЯШОВА.

На фото: виступає В.О. Грига; під час роботи “Майстерні аграрія”.Фото автора.