У голови Полтавської ОДА з’явився новий-старий заступник

Полтавської ОДА

Поміж чотирьох нинішніх заступників голови Полтавської ОДА Валерія Головка з’явився «чистий» заступник.

Микола Білокінь, який донедавна перебував на посаді заступника голови – керівника апарату Полтавської ОДА, позбувся цього додатку до своєї посади. Як розповів кореспонденту «ПП» сам М. Білокінь, відтепер він обіймає посаду заступника голови облдержадміністрації. А апарат Полтавської ОДА очолить окремий керівник з повноваженнями директора департаменту облдержадміністрації. Наразі в ОДА оголошено конкурс на цю посаду.

З розділом посад М. Білокінь позбувся і рангу державного службовця. Як, до речі, і інші його колеги та сам голова Полтавської ОДА. Що, не приховує він, позначилося на зарплаті, бо тепер йому не платять за ранг державного службовця та за деякі інші надбавки.

Метаморфози у службовій кар’єрі М. Білоконя відбулися після того, як набули зміни у положенні про державну службу в Україні. Як і належить, його було за два місяці попереджено про те, що він не зможе більше суміщати дві посади, і йому запропонували вибір: перейти на посаду заступника голови ОДА, чи очолити апарат облдержадміністрації. Як бачимо, рішення чиновник прийняв на користь першої пропозиції.

Із функціональних обов’язків нового «чистого» заступника голови Полтавської ОДА випливає, що М. Білокінь тепер опікується питаннями культури та зв’язками з громадськістю. Крім того, він «спрямовує, координує та контролює діяльність» апарату облдержадміністрації; Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації; Управління культури облдержадміністрації; Державного архіву Полтавської області; Головного територіального управління юстиції у Полтавській області; Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях; комунальної бюджетної установи «Обласний контактний центр» Полтавської обласної ради; Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; редколегії серії книг «Реабілітовані історією»; представництва Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області; видавництв області.

Олександр Брусенський
На фото: М. Білокінь – заступник Голови Полтавської ОДА
Фото автора.